Secretaría Uvigo - Listaxe de alumnado preinscrito por máster

Listaxe de alumnado preinscrito por máster (alumnos por master)

V04M150V01 - Máster Universitario en Prevención de Riscos Laborais
ApelidosNomeAccesoEstadoObservacións
Acuña AlonsoCarolinaGraduado en Enxeñaría ForestalDenegadaNon entregou documentación.
Alonso FerrerAdriánEnxeñeiro XeólogoMatriculado
Alonso FerrerManuelGraduado en Ciencias AmbientaisMatriculado
Alonso SanmartínUxíaGraduado en Enxeñaría dos Recursos Mineiros e EnerxéticosMatriculado
Álvarez VilelaLucíaGraduado/Graduada en Enxeñaría dos Recursos Mineiros e EnerxéticosDenegadaNon entregou documentación.
Ameijeiras CanosaCarmenEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en ElectricidadeAnulada
Antequera PeránVíctorGraduado en Relacións Laborais e Recursos HumanosMatriculado
Baldó VázquezJuan RamónGraduado en Relacións Laborais e Recursos HumanosMatriculado
Barcia ColinGabrielaEstudos realizados no estranxeiroMatriculado
Brión RíosAntón XoséLicenciado en FísicaMatriculado
Buceta VicenteMaría AsunciónLicenciado en DereitoDenegadaNon entregou documentación.
Buelvas AguilerakellyEstudos realizados no estranxeiroDenegadaPendente documentación
Camiña JustoTamaraGraduado en Relacións Laborais e Recursos HumanosAdmitido definitivo
Canabal PomboJosé RamónEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en MecánicaMatriculado
Chica RincónCarlos AndrésEnxeñeiro de MinasAdmitido definitivo
Cortiñas SacoHéctorGraduado en Enxeñaría da EnerxíaAdmitido definitivo
Darroza GonzálezMaríaDiplomado en EnfermaríaMatriculado
Fernandez PeñaDanielTítulo de Arquitecto españolRenuncia a matrícula
Filgueiras TurcoNoeliaGraduado en Relacións Laborais e Recursos HumanosAdmitido definitivo
Franco MartínezClaraEnxeñeiro QuímicoMatriculado
Gamboa OcampoSantiago ArielEstudos realizados no estranxeiroDenegadaNon entregou documentación.
García ValiñoIvánGraduado en Ciencias AmbientaisAdmitido definitivo
Gómez FernándezSandraEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en Química IndustrialAdmitido definitivo
González FernándezManuel AlejandroEnxeñeiro de MinasMatriculado
Gonzalez FernandezPaulaGraduado en Enxeñaría en Xeomática e Topografía Matriculado
González MarañónAlejandroGraduado en Enxeñaría dos Recursos EnerxéticosMatriculado
González MartínezJavierGraduado en Enxeñaría ForestalMatriculado
González MíguezSandraLicenciado en Publicidade e Relacións PúblicasDenegadaPendente DNI
Gonzalez OrtegaDanilo JairEstudos realizados no estranxeiroMatriculado
González SilvaJennifer MaríaLicenciado en DereitoMatriculado
Graña MartínezElisaLicenciado en BioloxíaDenegadaNon entregou documentación.
Güimil TrigoAndreaGraduado en Enxeñaría ForestalMatriculado
Hens CarrascoDanielEnxeñeiro de MinasMatriculado
Insuela de AlmeidaGabrielaEstudos realizados no estranxeiroRenuncia a matrícula
Jiménez CanalesAlejandro GabrielGraduado en PsicoloxíaMatriculado
Limeres PoceiroMaría del CarmenGraduado en Enxeñaría ForestalMatriculado
López BlancoRaquelGraduado en Enxeñaría da EnerxíaMatriculado
López EchevarríaÁngelGraduado/Graduada en Enxeñaría dos Recursos Mineiros e EnerxéticosMatriculado
López EchevarríaIsabelGraduado en Enxeñaría da EnerxíaMatriculado
Márquez FernándezMaríaGraduado en Administración e Dirección de EmpresasAdmitido definitivo
Martínez CarracedoLuis manuelArquitecto Técnico en Execución de ObrasMatriculado
Martins GironelliLudmilaEstudos realizados no estranxeiroRenuncia a matrícula
Meijomil ValbuenaSandraGraduado en BioloxíaMatriculado
Melón MelónSandraDiplomado en Ciencias EmpresariaisMatriculado
Mera MantecaAinaraGraduado en DereitoDenegadaPendente documentación
Miguez SeoaneLorenaEstudos realizados no estranxeiroRenuncia a matrícula
Muñoz AlcaláBryanGraduado en Enxeñaría MecánicaMatriculado
Otero GonzálezNaikaEnxeñeiro IndustrialMatriculado
Outes ReyElías JoséGraduado en Educación InfantilMatriculado
Oya BenavidesAna CristinaEnxeñeiro de MinasMatriculado
Pastoriza LópezJuan SalvadorGraduado en Educación InfantilMatriculado
Pernía VegaCristinaGraduado en Ciencia e Tecnoloxía dos AlimentosRenuncia a matrícula
Pittarello Andrea LuigiEstudos realizados no estranxeiroDenegadaNon entregou documentación.
Pousada CapónGonzalo JuanGraduado en Enxeñaría ForestalAdmitido definitivo
Riobó CoyaCristinaEnxeñeiro de MateriaisAdmitido definitivoMatrícula a tempo parcial
Rodríguez HermidaCarolinaGraduado en Enxeñaría dos Recursos Mineiros e EnerxéticosMatriculado
Rodríguez UrgalNuriaLicenciado en Filoloxía ClásicaAdmitido definitivo
Santos GarridoJosué DosGraduado en ComercioAdmitido definitivo
Selas Gheysa IreneEstudos realizados no estranxeiroRenuncia a matrícula
Suárez ReyRafael JoaquinEnxeñeiro de Camiños, Canais e PortosMatriculado
Trifan Doina SânzianaEstudos realizados no estranxeiroMatriculado
Vázquez EstévezCristinaGraduado en Enxeñaría dos Recursos Mineiros e EnerxéticosMatriculado
Vázquez GómezIsidroEnxeñeiro de MinasMatriculado
Vázquez NovoaFernandoEnxeñeiro de MinasMatriculado
Veleiro PinalIvánEnxeñeiro de MinasMatriculado
Vidal FernándezMaría JuliaLicenciado en Ciencias QuímicasAdmitido definitivo
Villar MonteagudoIvánGraduado en Arquitectura Matriculado
Zúñiga GonzálezDavidGraduado/Graduada en Enxeñaría dos Recursos Mineiros e EnerxéticoMatriculado
Volver