Secretaría Uvigo - Listaxe de alumnado preinscrito por máster

Listaxe de alumnado preinscrito por máster (alumnos por master)

O02M143V01 - Máster Universitario en Valoración, Xestión e Protección do Patrimonio Cultural
ApelidosNomeAccesoEstadoObservacións
Adrián RodríguezMaría CeliaGraduado en Xeografía e HistoriaLista de espera
Ageitos PereiraMaríaGraduado en Educación PrimariaLista de esperaTen que achegar folla de inscrición asinada e fotocopia do DNI e xustificante de diversidade funcional
Álvarez BorrageirosJosé LuísLicenciado en EconomíaAnulada
Ángel PérezAlejandroGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculado
Ansia GómezJorgeGraduado en Xeografía e HistoriaLista de espera
Ares FloresCarlosLicenciado en Historia da ArteMatriculado
Cádiz RiloBegoñaLicenciado en DereitoMatriculado
Campo OrduzStephanieLicenciado en FilosofíaMatriculado
Canle FernandezEstebanGraduado en Comunicación AudiovisualLista de esperaTen que achegar folla de inscrición asinada e fotocopia do DNI
Carballo DomínguezBelénLicenciado en Antropoloxía Social e CulturalMatriculado
Conde SablonBárbara del CarmenEstudos realizados no estranxeiroRenuncia a matrículaTen que presentar equivalencia de nota media
Corrales DacalNatalia SoledadEstudos realizados no estranxeiroMatriculado
da Costa Moreira PaivaMarcellaEstudos realizados no estranxeiroMatriculadoTen que presentar documentación con apostilla de La Haya e solicitude de equivalencia de título estranxeiro
Dorado ÁlvarezRocíoGraduado en Enxeñaría en Organización Industrial Matriculado
Filgueira PeónNuriaTitulado Superior Conservación e Restauración de Bens CulturaisMatriculado
Giunchi EleonoraEstudos realizados no estranxeiroMatriculado
Gómez AlonsoXurxoLicenciado en HistoriaDenegadanon aporta documentación
Gómez GarcíaXosé LoisLicenciado en Xeografía e HistoriaMatriculado
Gómez MansoBelénGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculado
Martinez PardoGonzaloLicenciado en Historia da ArteMatriculadoTen que presentar documentación compulsada
Martínez-Amil LoresRaquelGraduado en Historia da ArteLista de esperaNon aporta certificado de notas
Molina AnfrunsAnnaGraduado en Historia da ArteMatriculado
Ramilo WalkowiakLidiaTitulado Superior Conservación e Restauración de Bens CulturaisAnulada
Reimundez GonzalezMiguelArquitectoDenegadanon aporta documentación
rodriguez barrospabloArquitectoMatriculado
Rodriguez VillarHelenaLicenciado en HistoriaDenegadaNon aportou ningunha documentación
Santalla SaraLicenciado en HistoriaMatriculado
Santiago SanmiguelLucíaGraduado en Tradución e InterpretaciónLista de espera
Sasheva ZhivkovaMarietaGraduado en Historia da ArteDenegadanon aporta documentación
Seara ErleweinClausGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculado
Servera GumbauJuliaGraduado en ArqueoloxíaMatriculado
Torres IglesiasDiegoLicenciado en HistoriaMatriculado
Valenzuela VolkweinClaudia MacarenaTitulado Superior de MúsicaMatriculado
Volver