Secretaría Uvigo - Listaxe de alumnado preinscrito por máster

Listaxe de alumnado preinscrito por máster (alumnos por master)

P02M081V01 - Máster Universitario en Necesidades Específicas de Apoio Educativo
ApelidosNomeAccesoEstadoObservacións
Alfonsín GonzálezTaniaGraduado en Educación InfantilMatriculado
Alonso GómezCristinaGraduado en Educación InfantilMatriculado
Álvarez ÁlvarezMishelGraduado en Educación PrimariaLista de espera
Álvarez DavilaAntíaGraduado en Educación PrimariaLista de espera
Álvarez LagoHelenaGraduado en Educación InfantilMatriculado
Álvarez MartínezAriadnaGraduado en Educación InfantilMatriculado
Balmaceda MancinoValeriaMestre-Especialidade en Educación InfantilDenegadaFalta documentación
Barros RodríguezBarbaráEstudos realizados no estranxeiroDenegadaFalta declaración equivalencia nota media
Bernal GarridoAlbaGraduado en Educación PrimariaMatriculado
Blanco PérezCarlaGraduado en Educación InfantilMatriculado
Cabada SieiroÁlvaroGraduado en Ciencias da Actividade Física e o DeporteMatriculado
Cabaleiro PereiraIriaGraduado en Educación InfantilAdmitido definitivo
Calvar MiguelesEstefaníaGraduado en Educación PrimariaDenegadaNon cumpre requisitos de acceso
Camino PreciadoAlicia MaríaMestre-Especialidade en Educación PrimariaAdmitido definitivo
Carballal CastroSaraGraduado en Educación InfantilAdmitido definitivo
Castillo PereiroNoemiGraduado en Educación PrimariaMatriculado
Conde PereiraPatriciaGraduado en Educación InfantilMatriculado
Coo DizMaría deGraduado en Educación InfantilMatriculado
Correa CastroPatriciaGraduado en Educación InfantilMatriculado
Coya PortelaBorjaGraduado en Educación InfantilLista de espera
Crestar FariñaIreneGraduado en Educación InfantilMatriculado
Dadín DomínguezSaraGraduado en PsicoloxíaMatriculado
Diz CasalMaría de los ÁngelesGraduado en Educación InfantilMatriculado
Domínguez IglesiasElisaGraduado en Educación InfantilLista de espera
Dopazo AlonsoNoemíGraduado en Educación InfantilMatriculado
Fernández PérezLara AdrianaGraduado en PedagoxíaAdmitido definitivoPendente compulsar documentación.
Fiuza RodriguezCristinaGraduado en PedagoxíaAdmitido definitivo
Freijomil LorenzoAlbaGraduado en Educación PrimariaLista de espera
González DizMaríaGraduado en Educación PrimariaAdmitido definitivo
González GonzálezSabelaGraduado en Ciencias da Actividade Física e o DeporteAdmitido definitivo
González MartínezRaquel MaríaGraduado en Educación PrimariaAdmitido definitivo
Gregores PresaBárbaraGraduado en Educación PrimariaAdmitido definitivo
Insua AlonsoSilviaMestre-Especialidade en Educación PrimariaMatriculado
Limeres GonzálezBorjaGraduado en PedagoxíaLista de esperaPendente cotexar título.
López RiveiroFernandoGraduado en Educación PrimariaMatriculado
López ValiñasNoeliaGraduado en Educación InfantilLista de espera
Lorenzo MartínezLidiaGraduado en Educación InfantilLista de espera
Martínez AldaoDanielGraduado en Ciencias da Actividade Física e o DeporteAdmitido definitivo
Martínez FernándezBrunoGraduado en Educación PrimariaAdmitido definitivo
Martínez FernándezPaulaGraduado en Educación PrimariaLista de espera
Martínez GutiérrezLauraGraduado en Educación PrimariaAdmitido definitivo
Omil GarcíaVanesaGraduado en Educación InfantilMatriculado
Otero GuizánAlbaGraduado en Mestre en Educación InfantilMatriculadoFalta compulsar título y pendente entregar copia DNI.
Pacitto OlmoAdeline EmilieGraduado en Educación PrimariaLista de espera
Pazos NoyaMaríaGraduado en PedagoxíaLista de esperaFalta compulsar título y certificación académica oficial.
Pereiro CostasIrmaGraduado en Educación InfantilLista de espera
Posada GonzálezCarolinaMestre-Especialidade en Educación InfantilMatriculado
Ratel RoucoNoeliaGraduado en Educación PrimariaLista de espera
Resúa SánchezLorenaGraduado en PedagoxíaAdmitido definitivoPendente compulsar documentación.
Rodríguez OteroMíriamGraduado en Educación InfantilAdmitido definitivo
Vázquez AgullaLauraLicenciado en PedagoxíaDenegadaFalta documentación
Vilas FernándezRaquelGraduado en Educación InfantilMatriculado
Volver