Secretaría Uvigo - Listaxe de alumnado preinscrito por máster

Listaxe de alumnado preinscrito por máster (alumnos por master)

O02M066V02 - Máster Universitario en Profesorado en Educación Secundaria Obrigatoria, Bacharelato, Formación Profesional e Ensino de Idiomas. Especialidade (Ourense): Ciencias Experimentais. Matemáticas e Tecnoloxía
ApelidosNomeAccesoEstadoObservacións
Abad RoderoJuan LuisEstudos realizados no estranxeiroRenuncia a matrícula
Agulló CandaFrancisco JavierEnxeñeiro IndustrialMatriculado
Ahumada SastreMaria CristinaArquitecto TécnicoLista de esperaN.26 5,778 Aportou documentación no prazo de reclamacións
Álvarez AlonsoLucíaGraduado en Administración e Dirección de EmpresasDenegadaAcreditar competencia lingüística
Álvarez CrespoFernandoGraduado en Enxeñaría InformáticaRenuncia a matrícula
Alvarez FerrantAlbertoDiplomado en Máquinas NavaisLista de esperaN.15 6,1570
Álvarez ValesAlbertoEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade EléctricaLista de esperaN.16 6,1429
Argüeso AlejandroPabloGraduado en FísicaDenegadaTen que aportar documentación
Barral MartínezMónicaEnxeñeiro de TelecomunicaciónLista de esperaN.23 5,89
Blanco AlvarezMartinGraduado en MatemáticasMatriculado
Canosa OroñaJuan ManuelGraduado en Enxeñaría Informática Denegadanon aporta documentación
Cañadas RodriguezDelfinGraduado en Enxeñaría ForestalLista de esperaN.24 5,82
Chico TatoRobertoEnxeñeiro IndustrialLista de esperaN.18 6,818
Díaz MéndezCarlosEnxeñeiro de TelecomunicaciónMatriculado
Docampo FernándezMaríaGraduado en BioloxíaMatriculado
Domínguez LópezSabelaDiplomado en Óptica e OptometríaMatriculado
Dorribo MartínezTomásArquitectoMatriculado
Espasandín LandeiraÁlvaroEnxeñeiro en InformáticaMatriculado
Feijoo PérezDavidLicenciado en FísicaMatriculado
Fernández FernándezSalvadorEnxeñeiro en InformáticaMatriculado
Ferreira CaoMiguelLicenciado en FísicaMatriculado
Fuente VilarPablo de laEnxeñeiro IndustrialLista de esperaN.25 5,78
García GarcíaJosé RaúlEnxeñeiro IndustrialRenuncia a matrícula
García GarcíaMaría LourdesEnxeñeiro Técnico Agrícola, especialidade en Industrias Agrarias e AlimentariasLista de esperaN.22 5,9331
García SánchezElisabet TeresaEnxeñeiro de Camiños, Canais e PortosMatriculado
Garrido CasadoSandraGraduado en Administración e Dirección de EmpresasDenegadaTen que aportar documentación compulsada
Garrido PatónIreneArquitectoDenegadaTen que aportar documenación compulsada Ten que aportar Certificación de notas ca nota media
Gende SecoCristinaEnxeñeiro de MontesLista de esperaN.28 5,5
gonçalves valeIsabel MariaEstudos realizados no estranxeiroLista de esperaN.27 5,73 Aportou documentación no prazo de reclamacións
González DíazJavierLicenciado en FísicaMatriculado
González GómezMatíasEnxeñeiro de TelecomunicaciónLista de esperaN.17 6,13
González RodríguezPabloDiplomado en Óptica e OptometríaRenuncia a matrícula
González VarelaLuisGraduado en Enxeñaría InformáticaRenuncia a matrícula
González-Viso PulidoJosé JaimeEnxeñeiro IndustrialLista de esperaN.20 6,00
Guadarrama ChaoLorenaEnxeñeiro de MinasRenuncia a matrículaN.10 6,3291
Guerra PérezÓscarEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en MecánicaLista de esperaN.13 6,1630
Iglesias FernándezM. TeresaLicenciado en BioloxíaDenegadaTen que aportar documentación
Loureiro CardosoSamuelEnxeñeiro Técnico en Informática de XestiónMatriculado
Martin BazarraPaulaGraduado en FarmaciaDenegadaTen que aportar documentación
Martinelli DanioEstudos realizados no estranxeiroDenegadanon aporta documentación
Martínez TorresJavierLicenciado en MatemáticasDenegada
murga maciasmaria cristinaEnxeñeiro Técnico AgrícolaAnulada
Nogueiras RodríguezMarcosEnxeñeiro IndustrialLista de esperaN.19 6,0261 Aportou documentación no prazo de reclamacións
Núñez PereiraJosé AntonioEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade Eléctrica (Intensificación de Centrais e Redes)MatriculadoN.12 6,2619
Ojea LópezAlbaDiplomado en Ciencias Empresariais - Especialidade Empresa FinanceiraDenegadaTen que aportar documentación
Otero CachoAlbertoEnxeñeiro de Camiños, Canais e PortosMatriculadoAportou documentación no prazo de reclamacións
Otero JorgeManuelGraduado en Enxeñaría dos Recursos Mineiros e EnerxéticosRenuncia a matrícula
padín castiñeiramartaArquitectoDenegadaTen que aportar documentación
paz garciapabloGraduado en FarmaciaMatriculado
perez rodriguezana cristinaEnxeñeiro de Camiños, Canais e PortosDenegadaTen que aportar documentación
Prieto CastroEvaEnxeñeiro de TelecomunicaciónMatriculadoN.11 6,2950
Ribao AriasElenaLicenciado en OdontoloxíaMatriculadoAportou documentación no prazo de reclamacións
rodríguez hermidaroiEnxeñeiro QuímicoDenegadaTen que aportar documentación compulsada
Sacó VidalJesús PabloArquitectoLista de esperaN.14 6,1579
Seoane CuquejoRaquelGraduado en BioloxíaMatriculado
Sousa AlmeidaDanielGraduado en Ciencias AmbientaisMatriculado
Trabazo SobrinoRaúlLicenciado en Ciencias FísicasLista de esperaN.21 5,98 Aportou documentación no prazo de reclamacións
Varela RodríguezRubénLicenciado en FísicaRenuncia a matrícula
Vázquez DomínguezMartaLicenciado en FísicaRenuncia a matrícula
Vega SánchezRafaelEnxeñeiro Técnico en Informática de XestiónRenuncia a matrícula
Zemánková KaterinaEstudos realizados no estranxeiroMatriculadoAportou documentación no prazo de reclamacións
Zuasti GuerreroFatimaLicenciado en VeterinariaDenegadaTen que aportar a acreditación de competencia lingüística compulsada
Volver