Secretaría Uvigo - Listaxe de alumnado preinscrito por máster

Listaxe de alumnado preinscrito por máster (alumnos por master)

V02M066V08 - Máster Universitario en Profesorado en Educación Secundaria Obrigatoria, Bacharelato, Formación Profesional e Ensino de Idiomas. Especialidade: Formación Profesional. Formación e Orientación Laboral
ApelidosNomeAccesoEstadoObservacións
Alonso RamírezPatriciaDiplomado en Educación SocialMatriculado
Alonso TorralboAliciaLicenciado en PsicoloxíaMatriculado
Ameijeiras de AraújoAndreaTitulado Superior de DeseñoDenegadaTitulación non permite o acceso a esta especialidade
André FeijoóEstefaníaGraduado en Traballo SocialMatriculado
Antonio PérezFranciscoGraduado en Ciencias da Actividade Física e o DeporteDenegadaTitulación non permite o acceso a esta especialidade
Balsa BarrosLauraLicenciado en Publicidade e Relacións PúblicasDenegadatitulación non permite acceso a esta especialidade
Blanco MourelleNoeliaGraduado en EnfermaríaDenegadaTitulación non permite acceso a esta especialidade
Bustelo BarreiroRaquelGraduado en Relacións Laborais e Recursos Humanos Admitido definitivo
Cabaleiro MíguezDiegoEstudos realizados no estranxeiroAdmitido definitivo
Camba MartínezPatriciaGraduado en EconomíaAdmitido definitivo
Cambados MárquezJosé EliseoDiplomado en Ciencias EmpresariaisLista de espera
Carral PolMaría del CarmenLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
Carrizo ÁlvarezJavierDiplomado en Relacións LaboraisLista de espera
Castroseiros PriegoMaría EmmaDiplomado en Ciencias Empresariais - Especialidade de Informática de XestiónLista de espera
Cid PérezMaría BelénEnxeñeiro Técnico Agrícola, especialidade en Industrias Agrarias e AlimentariasDenegadaTitulación non permite acceso a esta especialidade
Comesaña RodríguezNoeliaLicenciado en PsicoloxíaLista de espera
Cremona GilGiselleDiplomado en Relacións LaboraisLista de espera
Dacosta GonzalezPatriciaGraduado en Educación SocialAdmitido definitivo
Darroza GonzálezLucíaDiplomado en Relacións LaboraisLista de espera
Davila LorenzoBibianaLicenciado en DereitoLista de espera
Diéguez TaboadaEvaGraduado en Relacións Laborais e Recursos HumanosLista de espera
Doporto PuenteMaría IsabelLicenciado en Publicidade e Relacións PúblicasDenegadaTitulación non permite acceso a esta especialidade
Estévez GilMónicaDiplomado en Ciencias EmpresariaisLista de espera
Fernández CastánMarisolLicenciado en Comunicación AudiovisualDenegadaB1. titulación non permite acceso a esta especialidade
Fernández DuránMaría BelénLicenciado en Ciencias EmpresariasLista de espera
Fernández FerreiroLorenaGraduado en Relacións Laborais e Recursos HumanosLista de espera
Fernández RodríguezSilviaGraduado en Educación SocialDenegadaAcreditación B1
Ferraz MartínezIagoDiplomado en Educación SocialMatriculado
Figueroa LópezSilviaDiplomado en Ciencias EmpresariaisLista de espera
Fontán RuizElenaGraduado en Traballo SocialLista de espera
Gallié Stéphanie Anne MadeleineLicenciado en Ciencias Económicas e EmpresariaisLista de espera
García DíazCristinaLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
García FernándezClaraGraduado en Relacións Laborais e Recursos HumanosLista de espera
Gil Pereira JenniferGraduado en Dereito Matriculado
Gómez FernándezSandraEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en Química IndustrialDenegadaTitulación non permite acceso a esta especialidade
Gómez ReisMaría AngustiasLicenciado en PsicoloxíaLista de espera
González GamalloJuditDiplomado en Educación SocialLista de espera
González RodríguezDéborahGraduado en Educación SocialMatriculado
Iglesias FornosXianaDiplomado en Educación SocialLista de espera
Lago GonzálezAndreaGraduado en DereitoLista de espera
Lago MartínezPilarLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
Leirós BarreiroGenerosaLicenciado en EconomíaLista de espera
Mallou CoutoOlgaGraduado en TurismoLista de espera
Mangana BlancoTamaraGraduado en Enxeñaría de Tecnoloxías de Telecomunicación DenegadaTitulación non permite acceso a esta especialidade
Mariño MenesesJoaquin AurelioDiplomado en Relacións LaboraisLista de espera
Martín SpuchJavierLicenciado en DereitoDenegadaTítulo, certificación académica en base 10, idioma B1
Martínez RodríguezÁngel JavierDiplomado en Relacións LaboraisLista de espera
Mera PineroCarlos GuillermoLicenciado en DereitoLista de espera
Molina RiveraMartaDiplomado en Ciencias EmpresariaisLista de espera
Otero CambraTamaraLicenciado en EconomíaAdmitido definitivo
Otero FernándezFernando MiguelLicenciado en PsicoloxíaMatriculado
Otero LópezPatriciaLicenciado en DereitoLista de espera
Otero RivasNicolásGraduado en EconomíaLista de espera
Páramos BargielaAmandaLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasMatriculado
Pérez DavilaCatarinaGraduado en Ciencia Política e da AdministraciónMatriculado
Pérez MartínezAndreaGraduado en EconomíaAdmitido definitivo
Pérez VasRaisaGraduado en Administración e Dirección de EmpresasAdmitido definitivo
Pillado GonzálezPlácidoGraduado en Ciencias da Actividade Física e o DeporteDenegadaTitulación non permite acceso a esta especialidade
Piñeiro FernándezRaquelLicenciado en DereitoLista de espera
Pozo OteroMaría BelénDiplomado en Educación SocialLista de espera
Puentes CorralAntiaLicenciado en Ciencias Políticas e da AdministraciónLista de espera
Rigual PabloLicenciado en XeoloxíaDenegadaTitulación non permite acceso a esta especialidade
Riveiro SenraMaría EstherDiplomado en Relacións LaboraisLista de espera
Rodríguez GarcíaMaría ÉrikaLicenciado en EconomíaLista de espera
Rodríguez GonzálezRoiGraduado en BioloxíaDenegadaTitulación non permite acceso a esta especialidade
Rodríguez IglesiasAlbaGraduado en Traballo SocialAdmitido definitivo
Rodriguez RamosCristinaLicenciado en Ciencias Políticas e da AdministraciónLista de espera
Rodriguez RodriguezSoniaLicenciado en PsicoloxíaLista de espera
Rodríguez VidalOmar RobertoDiplomado en Relacións LaboraisDenegadaFalta B1
Rodríguez Varela Rodríguez VarelaJeniferGraduado en QuímicaDenegadaTitulación non permite acceso a esta especialidade
Sánchez CarcellerAlbaGraduado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
Sande VeigaJosé RamónLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasDenegadaTítulo, certificación académica en base 10, idioma B1
Santiago BarrosJuanGraduado en Educación SocialAdmitido definitivo
Sanz BarrosEfrénLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
Sende GómezTamaraDiplomado en Educación SocialLista de espera
Sousa GonzálezBraisGraduado en Comunicación AudiovisualDenegadaTitulación non permite acceso a esta especialidade
Souto DizMarcos TomasLicenciado en Ciencias Económicas e EmpresariaisLista de espera
Tacón RibasJadeGraduado en Traballo SocialAdmitido definitivo
Tilve PontevedraSaraGraduado en ComercioLista de espera
varela novoairiaLicenciado en EconomíaLista de espera
Vila FigueiredoMaría EditaLicenciado en Ciencias Económicas e EmpresariaisLista de espera
Villamarín BarreiroNoemíGraduado en Educación SocialMatriculado
Volver