Secretaría Uvigo - Listaxe de alumnado preinscrito por máster

Listaxe de alumnado preinscrito por máster (alumnos por master)

V02M066V08 - Máster Universitario en Profesorado en Educación Secundaria Obrigatoria, Bacharelato, Formación Profesional e Ensino de Idiomas. Especialidade: Formación Profesional. Formación e Orientación Laboral
ApelidosNomeAccesoEstadoObservacións
Alba GómezSaraGraduado en Educación SocialMatriculado
Alberte TroncosoEstelaLicenciado en DereitoRenuncia a matrícula
Alcántara JaneiroJuan ManuelGraduado en EconomíaMatriculado
Alfonsín NogueiraAfonsoGraduado en EconomíaDenegadaCertificación académica completa (Falta páxina 2)
Alonso MínguezAndreaLicenciado en Ciencias da Actividade Física e do DeporteDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade.
Alvarado HermillaCarmenDiplomado en Educación SocialMatriculado
Álvarez LorenzoPabloLicenciado en DereitoLista de espera
Alves RodríguezCristinaLicenciado en Ciencias da Actividade Física e do DeporteDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade.
Atanes BrandónJuanEnxeñeiro en Organización IndustrialMatriculadoMatricula anulada
Bóveda MoureIsmaelLicenciado en EconomíaLista de espera
Brión PérezAntíaDiplomado en Relacións LaboraisLista de espera
Busto AriasLinaLicenciado en DereitoMatriculado
Castroseiros PriegoMaría EmmaDiplomado en Ciencias Empresariais - Especialidade de Informática de XestiónLista de espera
Chico TatoRobertoEnxeñeiro IndustrialLista de espera
Costa MuñozSaraTitulado Superior Conservación e Restauración de Bens CulturaisDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade.
Crespo PoutónLorenaLicenciado en DereitoMatriculado
Darroza GonzálezLucíaDiplomado en Relacións LaboraisRenuncia a matrícula
del Río IglesiasMaría GloriaDiplomado en Educación SocialMatriculado
Dono GarcíaPabloEnxeñeiro IndustrialDenegadaCertificación académica inintelixible / Certificación B1 de idioma estranxeiro. A titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade.
Dorado ÁlvarezRocíoGraduado en Enxeñaría en Organización Industrial DenegadaXustificante de inscrición asinado / Acreditacion B1 idioma estranxeiro
Fernández AlénRubénDiplomado en Ciencias Empresariais - Especialidade de Xestión ComercialMatriculado
Fernández DuránMaría BelénLicenciado en Ciencias EmpresariasLista de espera
Fernández MéndezPatriciaGraduado en Educación SocialMatriculado
Fernández SainzIgnacio NicolásGraduado en Dirección e Xestión PúblicaMatriculado
Fontán RuizElenaGraduado en Traballo Social DenegadaFolla inscrición asinada, título, certificación académica e acreditación B1 de idioma estranxeiro
Gabarron CaberoRosa MariaLicenciado en DereitoLista de espera
García SantoméMaría JoséDiplomado en Relacións LaboraisMatriculado
gil lorenzosofiaGraduado en Educación SocialLista de esperaAportar certificación academica oficial
Gil Pereira JenniferEstudos realizados no estranxeiroLista de espera
González GamalloJuditGraduado en Educación SocialDenegadaFolla inscrición asinada, título, certificación académica e acreditación B1 de idioma estranxeiro
Gonzalez GiraldezAngelaLicenciado en PsicoloxíaMatriculado
Lago MartínezPilarEstudos realizados no estranxeiroLista de espera
Llarena GómezAntonioLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasRenuncia a matrícula
López CarroMónicaArquitecto TécnicoDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade.
López LópezRaquelDiplomado en Ciencias EmpresariaisDenegadaFolla inscrición asinada, título, certificación académica e acreditación B1 de idioma estranxeiro
lopez pastorizaandreaDiplomado en Educación SocialMatriculado
Mariño MenesesJoaquin AurelioDiplomado en Relacións LaboraisRenuncia a matrícula
Martínez RodríguezÁngel JavierDiplomado en Relacións LaboraisLista de espera
Muras MoraPatriciaLicenciado en Ciencias Económicas e EmpresariaisLista de espera
Núñez VázquezRubén DaríoDiplomado en Relacións LaboraisLista de espera
Ojea LópezAlbaDiplomado en Ciencias Empresariais - Especialidade Empresa FinanceiraDenegadaXustificante de inscrición asinado / Acreditacion B1 idioma estranxeiro
Oliveira ViñasAndreaGraduado en Educación SocialMatriculado
Otero HernándezMiriamGraduado en Educación SocialMatriculado
Pérez CostasCristinaGraduado en ComercioMatriculado
Pérez MartínezAnaGraduado en Relacións Laborais e Recursos HumanosMatriculado
Pérez VeigaFrancisco JavierArquitecto TécnicoDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade.
Piñeiro FernándezRaquelLicenciado en DereitoLista de esperaXustificante de inscrición asinado
Pousada PachecoMaríaGraduado en Dirección e Xestión PúblicaRenuncia a matrícula
Quiñones MourentánSilviaGraduado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
Recamán GuisandeRubénDiplomado en Ciencias EmpresariaisRenuncia a matrículaXustificante de inscrición asinado
riveiro reybibianaGraduado en Traballo Social Matriculado
Rovira BarredoPedro ManuelLicenciado en DereitoMatriculado
Rúa ÁlvarezVanessaGraduado en Belas ArtesDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade.
Sáenz-Diez CastroviejoClaraLicenciado en DereitoMatriculado
Ulla CobianMartaEstudos realizados no estranxeiroLista de espera
Vázquez ÁlvarezLorenaGraduado en Administración e Dirección de EmpresasDenegadaFolla inscrición asinada, título, certificación académica e acreditación B1 de idioma estranxeiro
Vázquez AraujoVirginiaGraduado en Educación SocialDenegadaFolla inscrición asinada, título, certificación académica e acreditación B1 de idioma estranxeiro
Vázquez PandeloRocioDiplomado en Ciencias EmpresariaisRenuncia a matrícula
Vidal CostasJuan PabloLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
Viéitez FerradánsBelénLicenciado en DereitoMatriculado
Vilas EspañolAna MaríaLicenciado en BioloxíaDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade.
Volver