Secretaría Uvigo - Listaxe de alumnado preinscrito por máster

Listaxe de alumnado preinscrito por máster (alumnos por master)

V02M066V07 - Máster Universitario en Profesorado en Educación Secundaria Obrigatoria, Bacharelato, Formación Profesional e Ensino de Idiomas. Especialidade: Formación Profesional. Sector Primario e Secundario
ApelidosNomeAccesoEstadoObservacións
Álvarez EstévezLeticiaGraduado en Enxeñaría Mecánica Lista de espera
Álvarez FeijooMiguel ÁngelEnxeñeiro IndustrialLista de espera
Álvarez MalingreYaizaGraduado en EnfermaríaRenuncia a matrícula
Álvarez ValesAlbertoEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade EléctricaLista de espera
Ameijeiras de AraújoAndreaTitulado Superior de DeseñoLista de espera
Antonio PérezFranciscoGraduado en Ciencias da Actividade Física e o DeporteLista de espera
Araújo de MiguelBegoñaLicenciado en Ciencias do MarDenegadaDocumentación pendente: Acreditación B1
asorey abelleiraAriadnaGraduado en Lingua e Literatura EspañolasDenegadaDocumentación pendente: Titulación, certificación académica con nota media base 10, acreditación B1 idioma estranxeiro.
Balsa BarrosLauraLicenciado en Publicidade e Relacións PúblicasAdmitido definitivo
baños lojorutGraduado en FarmaciaLista de espera
Bermúdez GrasaAlfredo FranciscoGraduado en Arquitectura DenegadaDocumentación pendente: Titulación, certificación académica con nota media base 10, acreditación B1 idioma estranxeiro.
Bourkadi ImaneGraduado en Estudos Franceses Lista de espera
Buján MartínezAna MaríaDiplomado en EnfermaríaDenegadaDocumentación pendente: Titulación, certificación académica con nota media base 10, acreditación B1 idioma estranxeiro.
Cabaleiro MíguezDiegoEstudos realizados no estranxeiroRenuncia a matrícula
Cameselle VillanuevaJoséTítulo de Arquitecto españolLista de espera
Canabal PomboJosé RamónEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en MecánicaLista de espera
Cao DíazLauraGraduado en Comunicación AudiovisualRenuncia a matrícula
Carpintero PachecoRosaGraduado en EnfermaríaRenuncia a matrícula
Carral PolMaría del CarmenLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasRenuncia a matrícula
Carrera GómezLucíaTítulo de Arquitecto Técnico españolLista de espera
Castro MonJorgeLicenciado en FísicaRenuncia a matrícula
Cerqueira CanceloBeatrizLicenciado en QuímicaAdmitido definitivo
Chapela MartínezJairoEnxeñeiro de TelecomunicaciónRenuncia a matrícula
Comesaña RodríguezNoeliaLicenciado en PsicoloxíaRenuncia a matrícula
Corbacho CorbachoCristinaGraduado en Óptica e OptometríaLista de espera
Costas AcedoCarmenGraduado en Tradución e InterpretaciónRenuncia a matrícula
Costas LavandeiraLauraDiplomado en TurismoMatriculado
Cuiñas InsuaElena MaríaEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en Química IndustrialLista de espera
Culebras Sánchez-BiezmaPabloLicenciado en Comunicación AudiovisualRenuncia a matrícula
Dacosta GonzalezPatriciaGraduado en Educación SocialRenuncia a matrícula
Darriba EstevezEstelaGraduado en Arquitectura Lista de espera
Darroza GonzálezLucíaDiplomado en Relacións LaboraisLista de espera
Dehesa CabanelasÁngelaDiplomado en EnfermaríaMatriculado
Díaz RealJavierLicenciado en BioloxíaLista de espera
Domínguez DomínguezAdriánGraduado en Enxeñaría en Organización Industrial DenegadaDocumentación pendente: Acreditación B1
Estévez GilMónicaDiplomado en Ciencias EmpresariaisLista de espera
Estevez GuisantesRocioTítulo de Arquitecto Técnico españolLista de espera
Falcón OubiñaPabloEnxeñeiro IndustrialDenegadaDocumentación pendente: Acreditación B1
Fernández BernárdezCarlosLicenciado en VeterinariaDenegadaDocumentación pendente: Titulación, certificación académica con nota media base 10, acreditación B1 idioma estranxeiro.
Fernández CastánMarisolLicenciado en Comunicación AudiovisualMatriculado
Fernández DopazoSonia MaríaTítulo de Arquitecto Técnico españolLista de espera
Fernández FerreiroLorenaGraduado en Relacións Laborais e Recursos HumanosRenuncia a matrícula
Fernández NúñezDavidEnxeñeiro de MontesLista de espera
Fernández RodríguezSilviaGraduado en Educación SocialDenegadaDocumentación pendente: Acreditación B1
Fernández YusteMaría del PilarGraduado en Administración e Dirección de EmpresasDenegadaDocumentación pendente: Acreditación B1
Fontán RuizElenaGraduado en Traballo SocialMatriculado
Gantes MellaNataliaLicenciado en Ciencias da Actividade Física e do DeporteLista de espera
Garabato CarbónCarlosEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en Electrónica IndustrialLista de espera
García DíazCristinaLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
García FernándezClaraGraduado en Relacións Laborais e Recursos HumanosLista de espera
García FernándezMiguelGraduado en FísicaLista de espera
García MartínezSaraEnxeñeiro Técnico de Telecomunicación. Especialidade en Sistemas de TelecomunicaciónDenegadaDocumentación pendente: Acreditación B1
Gil Pereira JenniferGraduado en Dereito Renuncia a matrícula
Gómez PousaFélixEstudos realizados no estranxeiroRenuncia a matrícula
González CentenoRafaelEnxeñeiro en InformáticaRenuncia a matrícula
González GamalloJuditDiplomado en Educación SocialMatriculado
González GamalloRaquelEnxeñeiro de TelecomunicaciónLista de espera
González IglesiasAnaGraduado en BioloxíaLista de espera
Gutiérrez VerdíaPilarTítulo de Arquitecto españolLista de espera
Gutiérrez VisoNoeliaGraduado en EnfermaríaRenuncia a matrícula
Hashimoto MaedaMariLicenciado en FilosofíaLista de espera
Iglesias FornosXianaDiplomado en Educación SocialMatriculado
Lagares TenaLauraLicenciado en BioloxíaRenuncia a matrícula
Lago MartínezPilarLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
Lameiro LópezMaríaGraduado en EnfermaríaRenuncia a matrícula
López MosqueraIsidroLicenciado en QuímicaLista de espera
López RoalésPaula MíriamEnxeñeiro IndustrialLista de espera
Mallou CoutoOlgaGraduado en TurismoMatriculado
Mangana BlancoTamaraGraduado en Enxeñaría de Tecnoloxías de Telecomunicación Renuncia a matrícula
Martínez BáezMíriamEnxeñeiro de TelecomunicaciónLista de espera
Martínez LorenzoMaría LuisaGraduado en Ciencias da Actividade Física e o DeporteMatriculado
Martinez PerezMaria MontserratEnxeñeiro Técnico Agrícola. Especialidade en Hortofruticultura e XardineríaLista de espera
Meneses CondeMartaGraduado en EnfermaríaDenegadaDocumentación pendente: Acreditación B1
Molina RiveraMartaDiplomado en Ciencias EmpresariaisDenegadaDocumentación pendente: Acreditación B1
Muiños LagoIsabelDiplomado en EnfermaríaDenegadaDocumentación pendente: Acreditación B1. B1 entregado non válido.
Nogueiras RodríguezMarcosEnxeñeiro IndustrialDenegadaDocumentación pendente: Acreditación B1. B1 entregado non válido.
Núñez CorbalMaría JoséTítulo de Arquitecto españolLista de espera
Otegui CarlesAlmudenaDiplomado en TurismoMatriculado
Otero FerreiraAlexandraGraduado en Enxeñaría Mecánica Matriculado
Otero MiguénsAlbertoEnxeñeiro Naval e OceánicoLista de espera
parada carballomartaLicenciado en OdontoloxíaLista de espera
Pereira RodríguezOlallaGraduado en EnfermaríaRenuncia a matrícula
Pérez ComesañaDemianGraduado en Enxeñaría Eléctrica Lista de espera
Pérez RodríguezConcepciónEnxeñeiro IndustrialLista de espera
Pillado GonzálezPlácidoGraduado en Ciencias da Actividade Física e o DeporteMatriculado
Pineda RodriguesJuan MiguelDiplomado en Ciencias EmpresariaisRenuncia a matrícula
Piñeiro santiagoTítulo de Arquitecto españolLista de espera
Pozo OteroMaría BelénDiplomado en Educación SocialMatriculado
Quintas RuizAnaGraduado en BioloxíaRenuncia a matrícula
Ramos MartínBlancaEnxeñeiro de MinasDenegadaDocumentación pendente: Acreditación B1. Precisamos a relación de materias superadas no programa Erasmus
Reissmann PereiraRobertoGraduado en Ciencias da Actividade Física e o DeporteMatriculado
Rodriguez AlvarezGemmaDiplomado en EnfermaríaMatriculado
Rodríguez FreireIsraelLicenciado en Comunicación AudiovisualAnulada
Rodríguez IglesiasAlbaGraduado en Traballo SocialRenuncia a matrícula
Rodríguez VidalOmar RobertoDiplomado en Relacións LaboraisDenegadaDocumentación pendente: Acreditación B1. B1 entregado non válido.
Sande VeigaJosé RamónLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasDenegadaDocumentación pendente: Titulación, certificación académica con nota media base 10, acreditación B1 idioma estranxeiro.
Sande veigaVíctorEnxeñeiro Técnico en Informática de SistemasDenegadaDocumentación pendente: Titulación, certificación académica con nota media base 10, acreditación B1 idioma estranxeiro.
Santiago BarrosJuanGraduado en Educación SocialAdmitido definitivo
Sieiro FilgueirasManuelGraduado en Ciencias da Actividade Física e o DeporteRenuncia a matrícula
Silva PérezNereaGraduado en Enxeñaría da EnerxíaRenuncia a matrícula
Suárez GarcíaAndrésEnxeñeiro IndustrialLista de espera
Troncoso RecioRicardoEnxeñeiro QuímicoLista de espera
Valverde RuibalNahúmEnxeñeiro QuímicoRenuncia a matrícula
Vázquez CamiñoDanielGraduado en Enxeñaría ForestalAdmitido definitivo
Vázquez GonzálezLorenaDiplomado en Óptica e OptometríaRenuncia a matrícula
Vázquez SánchezIsaacLicenciado en Ciencias QuímicasLista de espera
Vázquez VaqueroSeilaEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en Electrónica IndustrialLista de espera
Vicente SalcidosSaraLicenciado en BioloxíaRenuncia a matrícula
Vila FigueiredoMaría EditaLicenciado en Ciencias Económicas e EmpresariaisLista de espera
Zapatero CarreiroJaimeGraduado en Enxeñaría en Química Industrial Renuncia a matrícula
Volver