Secretaría Uvigo - Listaxe de alumnado preinscrito por máster

Listaxe de alumnado preinscrito por máster (alumnos por master)

V02M066V06 - Máster Universitario en Profesorado en Educación Secundaria Obrigatoria, Bacharelato, Formación Profesional e Ensino de Idiomas. Especialidade: Formación Profesional. Sector Servizos
ApelidosNomeAccesoEstadoObservacións
Acuña DomínguezAntíaGraduado en EnfermaríaMatriculado
Álvarez FeijooMiguel ÁngelEnxeñeiro IndustrialLista de espera
Álvarez LópezTatiana MariánGraduado en Terapia OcupacionalMatriculado
Álvarez MalingreYaizaGraduado en EnfermaríaMatriculado
Álvarez MartínezUxíaGraduado en EnfermaríaLista de espera
Ameijeiras de AraújoAndreaTitulado Superior de DeseñoLista de espera
Armesto ÁlvarezDavidGraduado en Ciencias da Actividade Física e o DeporteLista de espera
baños lojorutGraduado en FarmaciaLista de espera
Buján MartínezAna MaríaDiplomado en EnfermaríaDenegadaDocumentación Pendente: Acreditación B1 idioma estranxeiro
Cabaleiro MíguezDiegoEstudos realizados no estranxeiroMatriculado
Canabal PomboJosé RamónEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en MecánicaLista de espera
Cao DíazLauraGraduado en Comunicación AudiovisualMatriculado
Carpintero PachecoRosaGraduado en EnfermaríaMatriculado
Carral PolMaría del CarmenLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
Carrera GómezLucíaTítulo de Arquitecto Técnico españolLista de espera
Cendón ChapelaSaraEstudos realizados no estranxeiroLista de espera
Comesaña RodríguezNoeliaLicenciado en PsicoloxíaLista de espera
Corbacho CorbachoCristinaGraduado en Óptica e OptometríaLista de espera
Cortizo LópezLauraGraduado en Publicidade e Relacións PúblicasMatriculado
Costas AcedoCarmenGraduado en Tradución e InterpretaciónMatriculado
Costas LavandeiraLauraDiplomado en TurismoLista de espera
Crespo GarcíaSandraGraduado en EnfermaríaMatriculado
Cuiñas InsuaElena MaríaEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en Química IndustrialLista de espera
Culebras Sánchez-BiezmaPabloLicenciado en Comunicación AudiovisualLista de espera
Dacosta GonzalezPatriciaGraduado en Educación SocialMatriculado
Darriba EstevezEstelaGraduado en Arquitectura Lista de espera
Darroza GonzálezLucíaDiplomado en Relacións LaboraisLista de espera
Dasilva OliveraEreaGraduado en Educación SocialMatriculado
Davila LorenzoBibianaLicenciado en DereitoLista de espera
Dehesa CabanelasÁngelaDiplomado en EnfermaríaLista de espera
Del Hoyo GarcíaIsadoraLicenciado en Publicidade e Relacións PúblicasDenegadaDocumentación Pendente: Acreditación B1 idioma estranxeiro. Só presenta taxas da proba
Díaz EspinaCovadongaLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
Díaz RealJavierLicenciado en BioloxíaLista de espera
Doporto PuenteMaría IsabelLicenciado en Publicidade e Relacións PúblicasLista de espera
Estévez GilMónicaDiplomado en Ciencias EmpresariaisLista de espera
Estevez GuisantesRocioTítulo de Arquitecto Técnico españolLista de espera
Feijoó ÁlvarezManuelGraduado en EnfermaríaLista de espera
Fernández BernárdezCarlosLicenciado en VeterinariaDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Fernández CastánMarisolLicenciado en Comunicación AudiovisualLista de espera
Fernández DopazoSonia MaríaTítulo de Arquitecto Técnico españolLista de espera
Fernández FerreiroLorenaGraduado en Relacións Laborais e Recursos HumanosLista de espera
Fernández NúñezDavidEnxeñeiro de MontesLista de espera
Ferreira TroncosoGladisGraduado en FisioterapiaMatriculado
Fontán RuizElenaGraduado en Traballo SocialLista de espera
Frias AndreoFernandoGraduado en TurismoDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Galan AlvarezSaraDiplomado en Empresas e Actividades TurísticasDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Gantes MellaNataliaLicenciado en Ciencias da Actividade Física e do DeporteLista de espera
García DíazCristinaLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
García FernándezClaraGraduado en Relacións Laborais e Recursos HumanosLista de espera
Gesteira CampañóJosé LuisDiplomado en EnfermaríaLista de espera
González CentenoRafaelEnxeñeiro en InformáticaRenuncia a matrícula
González EstévezBraisLicenciado en Publicidade e Relacións PúblicasDenegadaDocumentación Pendente: Acreditación B1 idioma estranxeiro
González GamalloJuditDiplomado en Educación SocialLista de espera
González GamalloRaquelEnxeñeiro de TelecomunicaciónLista de espera
González IglesiasAnaGraduado en BioloxíaLista de espera
González RodríguezDéborahGraduado en Educación SocialLista de espera
Hashimoto MaedaMariLicenciado en FilosofíaLista de espera
Iglesias FernándezPedroGraduado en Comunicación Audiovisual DenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Iglesias FornosXianaDiplomado en Educación SocialLista de espera
Iglesias GonzálezPaulaGraduado en Nutrición Humana e Dietética Matriculado
Lagares TenaLauraLicenciado en BioloxíaRenuncia a matrícula
Lago MartínezPilarLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
Leiro DopazoMaríaDiplomado en TurismoLista de espera
Liste AlisedoNadiaGraduado en Educación SocialDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Lopez GomezBeatrizDiplomado en Traballo SocialLista de espera
López MosqueraIsidroLicenciado en QuímicaLista de espera
Mallou CoutoOlgaGraduado en TurismoLista de espera
Mariño MenesesJoaquin AurelioLicenciado en Náutica e Transporte MarítimoLista de espera
Martínez BáezMíriamEnxeñeiro de TelecomunicaciónLista de espera
Martínez LorenzoMaría LuisaGraduado en Ciencias da Actividade Física e o DeporteLista de espera
Martinez PerezMaria MontserratEnxeñeiro Técnico Agrícola. Especialidade en Hortofruticultura e XardineríaLista de espera
Martínez PérezVanesaGraduado en EnfermaríaMatriculado
Molina RiveraMartaDiplomado en Ciencias EmpresariaisDenegada Documentación Pendente: Acreditación B1 idioma estranxeiro
Muiños LagoIsabelDiplomado en EnfermaríaDenegadaDocumentación Pendente: Acreditación B1 idioma estranxeiro. B1 entregado non é válido.
Novoa VidalDanielLicenciado en PsicoloxíaLista de espera
Núñez CorbalMaría JoséTítulo de Arquitecto españolLista de espera
Otegui CarlesAlmudenaDiplomado en TurismoLista de espera
Outerelo AlonsoNataliaGraduado en FilosofíaLista de espera
Pallas CancelaYésicaGraduado en TurismoMatriculado
Pampillón GrandalFrancoDiplomado en Ciencias Empresariais - Especialidade de Informática de XestiónLista de espera
Pantaleón FernándezLara LucindaDiplomado en EnfermaríaLista de espera
parada carballomartaLicenciado en OdontoloxíaLista de espera
Pereira RodríguezOlallaGraduado en EnfermaríaMatriculado
Pérez ComesañaDemianGraduado en Enxeñaría Eléctrica Lista de espera
Pérez RodríguezConcepciónEnxeñeiro IndustrialLista de espera
Pérez ValladaresLauraGraduado en EnfermaríaLista de espera
Pillado GonzálezPlácidoGraduado en Ciencias da Actividade Física e o DeporteLista de espera
Pineda RodriguesJuan MiguelDiplomado en Ciencias EmpresariaisMatriculado
Piñeiro santiagoTítulo de Arquitecto españolLista de espera
Piñeiro VeirasLauraEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en Química IndustrialLista de espera
Puentes CorralAntiaLicenciado en Ciencias Políticas e da AdministraciónLista de espera
Ramos MartínBlancaEnxeñeiro de MinasDenegada Documentación Pendente: Acreditación B1 idioma estranxeiro. Precisamos a relación de materias superadas no Erasmus.
Ramos RodríguezVanesaGraduado en TurismoLista de espera
Rodriguez AlvarezGemmaDiplomado en EnfermaríaLista de espera
Rodríguez FreireIsraelLicenciado en Comunicación AudiovisualRenuncia a matrícula
Rodríguez González del BlancoSabelaLicenciado en MedicinaLista de espera
Rodríguez IglesiasAlbaGraduado en Traballo SocialMatriculado
Rodríguez de JesúsIriaLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
roel prietoamandaGraduado en EnfermaríaMatriculado
Romero GonzálezMarianaLicenciado en Historia da ArteLista de espera
Romero SantosSusanaLicenciado en FarmaciaLista de espera
Ruíz RicoAitorGraduado en Educación InfantilLista de espera
Sande VeigaJosé RamónLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Sande veigaVíctorEnxeñeiro Técnico en Informática de SistemasDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Santiago BarrosJuanGraduado en Educación SocialLista de espera
Sieira ManeiroLidiaDiplomado en Óptica e OptometríaLista de espera
Silva PérezNereaGraduado en Enxeñaría da EnerxíaLista de espera
Suárez GarcíaAndrésEnxeñeiro IndustrialLista de espera
Suárez LorenzoAntíaGraduado en EnfermaríaDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Tacón RibasJadeGraduado en Traballo SocialMatriculado
Tapia JaraIratxeGraduado en EnfermaríaLista de espera
Troncoso RecioRicardoEnxeñeiro QuímicoLista de espera
Valverde RuibalNahúmEnxeñeiro QuímicoLista de espera
Vázquez CamiñoDanielGraduado en Enxeñaría ForestalLista de espera
Vázquez GonzálezLorenaDiplomado en Óptica e OptometríaLista de espera
Vila FigueiredoMaría EditaLicenciado en Ciencias Económicas e EmpresariaisLista de espera
Zapatero CarreiroJaimeGraduado en Enxeñaría en Química Industrial Renuncia a matrícula
Volver