Secretaría Uvigo - Listaxe de alumnado preinscrito por máster

Listaxe de alumnado preinscrito por máster (alumnos por master)

V02M066V06 - Máster Universitario en Profesorado en Educación Secundaria Obrigatoria, Bacharelato, Formación Profesional e Ensino de Idiomas. Especialidade: Formación Profesional. Sector Servizos
ApelidosNomeAccesoEstadoObservacións
Aboy ÁlvarezBegoñaGraduado en EnfermaríaRenuncia a matrícula
Aldao BragaSandraDiplomado en TurismoMatriculado
Alén AmilJosé ÁngelGraduado en Comunicación AudiovisualRenuncia a matrícula
Alonso MínguezAndreaLicenciado en Ciencias da Actividade Física e do DeporteLista de espera
Alonso RodríguezCristinaDiplomado en TurismoLista de espera
Álvarez CrespoFernandoGraduado en Enxeñaría InformáticaRenuncia a matrícula
Alvarez FerrantAlbertoDiplomado en Máquinas NavaisLista de espera
Álvarez LorenzoPabloLicenciado en DereitoLista de espera
Alvariña GonzálezCarmenGraduado en EnfermaríaMatriculadoXustificante de inscrición asinado
Alves RodríguezCristinaLicenciado en Ciencias da Actividade Física e do DeporteLista de espera
Amaral RosalLorena doGraduado en Publicidade e Relacións PúblicasMatriculado
Amboage OroSilviaEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en Electrónica IndustrialRenuncia a matrícula
Asensio MonteroFernandoEnxeñeiro de MinasLista de espera
Atanes BrandónJuanEnxeñeiro en Organización IndustrialLista de espera
Barral MartínezMónicaEnxeñeiro de TelecomunicaciónLista de espera
Batlle PenelaCristinaMestre-Especialidade en Educación InfantilDenegada acreditación B1 idioma estranjero
Bolaño FerradánsAnaEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en Química IndustrialLista de esperaXustificante inscrición asinado
Bóveda MoureIsmaelLicenciado en EconomíaLista de espera
Caamaño CanabalJuanGraduado en XornalismoDenegadaFolla de inscrición asinada, título, certificación académica e acreditación B1 idioma estranxeiro
Cabaleiro PedreiraMaría JesúsLicenciado en Publicidade e Relacións PúblicasDenegadaFolla de inscrición asinada, acreditación B1 idioma estranxeiro
Cal DelgadoLauraLicenciado en Ciencias do MarRenuncia a matrícula
calvo cobelalauraLicenciado en MedicinaLista de espera
Carbó GonzálezRubénGraduado en Ciencias da Actividade Física e o DeporteLista de espera
Casaldaliga BernárdezIreneLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
Cespón BujánJuliánGraduado en Enxeñaría de Tecnoloxías de Telecomunicación DenegadaFolla de inscrición asinada, acreditación B1 idioma estranxeiro
chaves moledosaraLicenciado en VeterinariaLista de espera
Corchero MoraisRaquelGraduado en Enxeñaría Química Renuncia voluntariaXustificante de inscrición asinado
Couselo CastroMaríaEnxeñeiro Técnico de Obras Públicas. Especialidade en Transportes e Servizos UrbanosLista de espera
Dacosta GonzalezPatriciaGraduado en Educación SocialDenegada acreditación B1 idioma estranxeiro
Darroza GonzálezMaríaDiplomado en EnfermaríaMatriculado
del Río IglesiasMaría GloriaDiplomado en Educación SocialRenuncia voluntaria
Díaz EspinaCovadongaLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
Domínguez LópezSabelaDiplomado en Óptica e OptometríaLista de espera
Domínguez MalleiroPabloGraduado en Enxeñaría de Tecnoloxías de Telecomunicación Renuncia a matrícula
Dono GarcíaPabloEnxeñeiro IndustrialDenegada certificación académica ilexible e acreditación B1 idioma estranxeiro non válido
Estévez GilMónicaDiplomado en Ciencias EmpresariaisLista de espera
Estevez GuisantesElenaEnxeñeiro Naval e OceánicoLista de espera
Estévez PerdizMirianGraduado en TurismoLista de espera
Fernández AlénRubénDiplomado en Ciencias Empresariais - Especialidade de Xestión ComercialLista de espera
Fontán RuizElenaGraduado en Traballo Social DenegadaFolla de inscrición asinada, título, certificación académica e acreditación B1 idioma estranxeiro
Garabato CarbónCarlosEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en Electrónica IndustrialLista de espera
García FreireCarmenArquitecto TécnicoLista de espera
garcia gonzalezvanesaGraduado en EnfermaríaMatriculado
García SantoméMaría JoséDiplomado en Relacións LaboraisLista de espera
Garrido PatónIreneArquitectoLista de espera
Garrido VelascoMª TeresaEnxeñeiro Técnico en Informática de SistemasMatriculado
gil lorenzosofiaGraduado en Educación SocialLista de espera
Gil Pereira JenniferEstudos realizados no estranxeiroLista de espera
González FaíldeSofíaDiplomado en TurismoMatriculado
González GómezMatíasEnxeñeiro de TelecomunicaciónLista de espera
González OblancaBeatrizGraduado en EnfermaríaMatriculado
González RojoDanielLicenciado en HistoriaMatriculado
guedella gonzalezesmeraldaEstudos realizados no estranxeiroMatriculado
Guerra PérezÓscarEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en MecánicaLista de espera
Gulías OgandoCristinaGraduado en CriminoloxíaMatriculado
Iglesias MoledoAlicia IsabelDiplomado en FisioterapiaMatriculado
Lago MartínezPilarEstudos realizados no estranxeiroLista de espera
Lemos FatimaLicenciado en PsicoloxíaMatriculado
Llarena GómezAntonioLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasRenuncia a matrícula
Lomba MartínezTeclaDiplomado en TurismoMatriculado
lopez pastorizaandreaDiplomado en Educación SocialRenuncia a matrícula
López RíosAdrianaGraduado en Comunicación Audiovisual Lista de espera
López RodríguezCarlaLicenciado en Comunicación AudiovisualAnuladaMatrícula anulada
Lorenzo NúñezAraceliGraduado en Terapia OcupacionalMatriculado
Mariño LavíaBerta MaríaLicenciado en Ciencias Políticas e da AdministraciónLista de espera
Mariño MenesesJoaquin AurelioLicenciado en Náutica e Transporte MarítimoRenuncia a matrícula
Martín CarrilOliverDiplomado en EnfermaríaLista de esperaFolla inscrición asinada
Martínez GiráldezFátimaEnxeñeiro de Camiños, Canais e PortosLista de espera
Mier MouriñoRasielGraduado en Nutrición Humana e Dietética Lista de espera
Moralejo SilvaRebecaLicenciado en VeterinariaRenuncia a matrícula
Muras MoraPatriciaLicenciado en Ciencias Económicas e EmpresariaisLista de espera
Nogueira MíguezCristinaGraduado en FilosofíaRenuncia a matrícula
Novo SalomónCarlaGraduado en EnfermaríaMatriculado
Núñez CorbalMaría JoséArquitectoLista de espera
Otegui CarlesAlmudenaDiplomado en TurismoLista de espera
Otero JorgeManuelGraduado/Graduada en Enxeñaría dos Recursos Mineiros e EnerxéticosRenuncia voluntaria
Pampín AlfonsoGonzaloEnxeñeiro Técnico Forestal. Especialidade en Explotacións ForestaisLista de espera
Paz FernandezIlda MariaDiplomado en Empresas e Actividades TurísticasDenegada certificación académica e acreditación B1 de idioma estranxeiro.
Paz RamosBorjaGraduado en Traballo SocialRenuncia a matrícula
Quintas VilamartaGraduado en PsicoloxíaAnulada
Recamán GuisandeRubénDiplomado en Ciencias EmpresariaisLista de esperaFolla de inscrición asinada
Rego LageAlba MaríaLicenciado en Comunicación AudiovisualMatriculado
Rial TombillaKevinGraduado en EnfermaríaMatriculado
Ribao AriasElenaLicenciado en OdontoloxíaLista de esperaFolla de inscrición asinada
Rivera NúñezSilviaLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
Rodríguez FernándezRaquelDiplomado en EnfermaríaLista de espera
Romar CastiñeiraConsueloLicenciado en Máquinas NavaisLista de espera
Rovira BarredoPedro ManuelLicenciado en DereitoRenuncia a matrícula
Sánchez VázquezClaraLicenciado en Comunicación AudiovisualRenuncia a matrícula
Serrano BasantaJesus JorgeGraduado en EnfermaríaAnulada
Sobrino CanovasAlejandroGraduado en Comunicación Audiovisual e MultimediaRenuncia a matrícula Aportar acreditación B1 de idioma estranxeiro.
Troncoso DominguezcatalinaGraduado en Nutrición Humana e DietéticaMatriculado
Ulla CobianMartaEstudos realizados no estranxeiroLista de espera
Vázquez ChorénPatriciaLicenciado en PsicoloxíaLista de espera
Vázquez CrespoLauraGraduado en VeterinariaMatriculado
Vidal CostasJuan PabloLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasLista de espera
Vidal GarcíaAlejandroGraduado en BioloxíaLista de espera
Yáñez AlfonsoDavidEnxeñeiro IndustrialLista de espera
Volver