Secretaría Uvigo - Listaxe de alumnado preinscrito por máster

Listaxe de alumnado preinscrito por máster (alumnos por master)

O02M066V04 - Máster Universitario en Profesorado en Educación Secundaria Obrigatoria, Bacharelato, Formación Profesional e Ensino de Idiomas. Especialidade: Ciencias Sociais. Xeografía e Historia
ApelidosNomeAccesoEstadoObservacións
Abad PiñeiroBraisGraduado en Xeografía e HistoriaLista de esperaNº12 7,0325
Águila SeijasCristianGraduado en HistoriaLista de esperaNº49 5,76
Alfaro FernándezJuanGraduado en Xeografía e HistoriaLista de esperaNº20 6,8150
Arcay RodríguezAntíaGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculadoNº3 7,4075
Arias MasBorjaGraduado en HistoriaLista de esperaNº14 6,9850 Ten que aportar documentación compulsada
Barandela RiveroIsraelLicenciado en HistoriaLista de esperaNº10 7,1558
Barja MárquezCarlosGraduado en HistoriaDenegadaNon aporta documentación
Blasco LosadaOliverGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculado7,9550
Carrera CastroMateoGraduado en Comunicación AudiovisualMatriculado7,5875
Cerreda SantosManuelLicenciado en HistoriaLista de esperaNº29 6,6472
Cid DorriboJoelGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculado7,9900
Cid NarváezDanielGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculado8,1949
Cid PérezMaría BelénEnxeñeiro Técnico Agrícola, especialidade en Industrias Agrarias e AlimentariasLista de esperaNº47 6,0610
Culebras Sánchez-BiezmaPabloLicenciado en Comunicación AudiovisualLista de esperaNº15 6,96 Ten que aportar documentación compulsada
De Prada MartínezAntonio NicolásGraduado en HistoriaLista de esperaNº37 6,4450 Aportou documentación no periodo de reclamacións
Diz FrancoAlejo ManuelLicenciado en Estudos EclesiásticosDenegadaNon aporta documentación
Diz MartínezMaría de los ÁngelesLicenciado en Historia da ArteLista de esperaNº48 5,9646 Ten que aportar documentación compulsada
Eirey VázquezDavidGraduado en Comunicación Audiovisual Lista de esperaNº6 7,3350
Feijoó CabreraTatiana ItziarGraduado en Historia da ArteLista de esperaNº19 6,86 compulsar documentación
Fernández ÁlvarezSeleneGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculado7,8075
Fernández CastilloDiegoGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculadoNº1 7,5400
Fernández PatiñoDanielGraduado en Ciencia Política e da Administración / Ciencia Política e da AdministraciónLista de esperaNº22 6,7706
Fernández SousaLoisGraduado en Xeografía e Ordenación do TerritorioLista de esperaNº40 6,2659
Fernández ViñaDavidGraduado en HistoriaDenegadaNon aporta documentación
Freire CendonAntonio JoseGraduado en Historia da ArteLista de esperaNº9 7,2 Ten que presentar documentación compulsada
Garbarini CharlonNicolás CLicenciado en HistoriaLista de esperaNº44 6,1993 Documentación compulsada Titulo universitario
García BacelarLauraGraduado en Xeografía e HistoriaLista de esperaNº26 6,7075
Gómez MansoBelénGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculado8,8000
González EstévezBraisLicenciado en Publicidade e Relacións PúblicasMatriculado8,2500
González FernándezLauraGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculadoNº2 7,4200
González GarcíaJairoGraduado en Comunicación AudiovisualMatriculado8,2050
González GonzálezSamuelLicenciado en Historia da ArteLista de esperaNº5 7,34
González MartínMacarenaGraduado en HumanidadesMatriculado7,9475 Aportou a documentación no periodo de preinscripción
González PousaAmaroGraduado en Xeografía e Ordenación do TerritorioLista de esperaNº11 7,090
Gordaliza RodríguezAndrésGraduado en HistoriaLista de esperaNº33 6,5500 Ten que presentar documentación compulsada
Guerrero PicoMaría del MarLicenciado en XornalismoLista de esperaNº13 7,03
Iglesias PuzasRaquelLicenciado en XornalismoLista de esperaNº23 6,7461
López CayetanoCarlos ManuelLicenciado en HistoriaLista de esperaNº18 6,9314 Ten que aportar documentación compulsada
López CidMaríaGraduado en Administración e Dirección de EmpresasDenegadaNon aporta documentación
López NovoaFranciscoGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculado8,0325
Lozano GonzálezCarlosGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculado8,7650
Luis OteroDanielGraduado en Xeografía e HistoriaLista de esperaNº38 6,4425
Martínez AcuñaLauraGraduado en Historia da ArteLista de esperaNº27 6,6775 Ten que aportar Título Universitario compulsado
Martínez MartínezBorjaGraduado en HistoriaLista de esperaNº4 7,3550 Ten que aportar documentación compulsada
MArtínez PradoGutierLicenciado en HistoriaLista de esperaNº42 6,2271 Ten que aportar documentación compulsada
Meijomil ValbuenaAndreaGraduado en Comunicación AudiovisualDenegadaNon aporta documentación
Míguez GonzálezMónicaGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculado8,3900
Miranda NietoMartaGraduado en HistoriaLista de esperaNº24 6,73
Nieto AnteloClaudiaGraduado en Xeografía e Ordenación do TerritorioLista de esperaNº32 6,6000
Nogueira FernandezPaulaGraduado en Historia da ArteLista de esperaNº16 6,9588 Ten que aportar documentación compulsada
Oliveira BritoCristianGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculado8,3450
Otero SantiagoLorenaLicenciado en XornalismoMatriculado7,9739
Paradela RodríguezDavidGraduado en HumanidadesLista de esperaNº46 6,17
Parente MoreiraSaraGraduado en HistoriaLista de esperaNº34 6,5300 Ten que aportar documentación compulsada
Patricio BauMarcosGraduado en HistoriaLista de esperaNº25 6,71
Peleteiro RodríguezSenénGraduado en HistoriaDenegadaNon aporta documentación
Pereira SolanaCristianGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculado7,6625
Pereira VelosoLucíaGraduado en Xeografía e HistoriaMatriculado8,6425
Pérez CarouRitaGraduado en HistoriaLista de esperaNº28 6,6525 Ten que aportar documentación compulsada Documentación compulsada
Pérez MartínezCarlosGraduado en Historia da ArteLista de esperaNº45 6,1775 falta dni y título
perez peralraquelGraduado en HistoriaLista de esperaNº43 6,2100 Ten que aportar B1 compulsado
Pérez TenorioRaquelGraduado en HistoriaLista de esperaNº8 7,2825 Ten que aportar documentación compulsada
Perez VidalAna CarinaLicenciado en Publicidade e Relacións PúblicasLista de esperaNº36 6,48
Puentes CorralAntiaLicenciado en Ciencias Políticas e da AdministraciónLista de esperaNº31 6,6346
Rodríguez FreireIsraelLicenciado en Comunicación AudiovisualRenuncia a matrícula7,69 Ten que aportar documentación compulsada
Rodríguez LombaoAndrésGraduado en Historia da ArteDenegadaNon aporta documentación
Rodriguez VillarHelenaLicenciado en HistoriaDenegadaNon aporta documentación
Sabucedo PérezBlanca MaríaGraduado en Xeografía e HistoriaLista de esperaNº41 6,2625 Ten que aportar documentación compulsada ( B1)
Saburido RepresaAarónGraduado en Comunicación Audiovisual Lista de esperaNº17 6,9350
Sánchez RiloHugoGraduado en HumanidadesLista de esperaNº21 6,8050 Aportou documentación no periodo de reclamacións
Silva ArévaloLauraGraduado en HistoriaLista de esperaNº35 6,4950 Ten que aportar título compulsado
Soutullo MatoAdriánGraduado en Xeografía e HistoriaLista de esperaNº7 7,2875
Suárez GonzálezBraisGraduado en XornalismoRenuncia a matrícula8,5350 Ten que aportar documentación compulsada
Terrón GarcíaMayteGraduado en HumanidadesMatriculado7,5950 Ten que aportar documentación compulsada
Tome MosqueraHectorLicenciado en HistoriaLista de esperaNº30 6,6450 Ten que aportar documentación compulsada
Trigo GonzálezJosé MaríaGraduado en HistoriaDenegadaNon aporta documentación
Vazquez GarciaDiegoGraduado en HistoriaLista de esperaNº39 6,2675 Ten que aportar documentación compulsada
vazquez nespereiralidiaGraduado en FilosofíaRenuncia a matrícula8,0714
Villaverde GarciaDavidGraduado en HistoriaDenegadaNon aporta documenación
Volver