Secretaría Uvigo - Listaxe de alumnado preinscrito por máster

Listaxe de alumnado preinscrito por máster (alumnos por master)

V02M066V01 - Máster Universitario en Profesorado en Educación Secundaria Obrigatoria, Bacharelato, Formación Profesional e Ensino de Idiomas. Especialidade: Ciencias Experimentais. Bioloxía, Xeoloxía, Física e Química
ApelidosNomeAccesoEstadoObservacións
Abal DuránMaríaLicenciado en BioloxíaLista de espera
Abruñedo GuillanJorgeDiplomado en EnfermaríaDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade
Almécija PeredaClaraLicenciado en Ciencias do MarAdmitido definitivo
Álvarez FeijooMiguel ÁngelEnxeñeiro IndustrialLista de espera
Álvarez SaavedraElenaLicenciado en Ciencias QuímicasLista de espera
Araújo de MiguelBegoñaLicenciado en Ciencias do MarDenegadaDocumentación Pendente: Acreditación B1 idioma estranxeiro
Argibay AmeijeiraBeatrizGraduado en FarmaciaLista de espera
baños lojorutGraduado en FarmaciaLista de espera
Barrera AguileraFernandoLicenciado en BioloxíaLista de espera
Bidaurrazaga AguirreGaraziGraduado en XeoloxíaLista de espera
Bolaño LosadaIriaGraduado en QuímicaAdmitido definitivo
Borrego OlallaPaulaLicenciado en BioloxíaLista de espera
Broullón DuránDanielGraduado en Ciencias do MarDenegadaDocumentación Pendente: Acreditación B1 idioma estranxeiro
Camesella GonzálezAlba MaríaGraduado en BioloxíaMatriculado
Carpena RodríguezMaríaGraduado en BioloxíaLista de espera
Carril CaminoPatriciaLicenciado en Ciencias QuímicasLista de espera
Cartelle ÁlvarezVíctorLicenciado en Ciencias do MarMatriculado
Casado AlbarránDianaLicenciado en Ciencias do MarLista de espera
Casal MéxigosDavidGraduado en BioloxíaDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Castro MonJorgeLicenciado en FísicaLista de espera
Cerdeira TorresLúaLicenciado en BioloxíaLista de espera
Cerqueira CanceloBeatrizLicenciado en QuímicaLista de espera
Chapela MartínezJairoEnxeñeiro de TelecomunicaciónLista de espera
Cruz CibeiraMaikaLicenciado en BioloxíaLista de espera
Darriba L. CarmelaGraduado en BioloxíaDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Díaz RealJavierLicenciado en BioloxíaLista de espera
Domínguez DocasarNuriaGraduado en BioloxíaDenegadaDocumentación Pendente: Certificación académica con nota media base 10
Domínguez GarcíaSaraLicenciado en BioloxíaLista de espera
Durá GilJosé MaríaGraduado en Ciencias AmbientaisDenegadaDocumentación Pendente: Certificación académica con nota media base 10
Estévez GómezNuriaLicenciado en BioquímicaMatriculado
Estévez MartínezOliviaLicenciado en BioloxíaAdmitido definitivo
Fernández BernárdezCarlosLicenciado en VeterinariaDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Fernández CondeCarmenGraduado en QuímicaDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Fernández FariñaSandraGraduado en QuímicaDenegadaDocumentación Pendente: Certificación académica oficial
Fernández LozanoJavierGraduado en FísicaDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Fernández MuíñosMaría ÁngelesLicenciado en Ciencias QuímicasLista de espera
Fernández NúñezDavidEnxeñeiro de MontesLista de espera
Fernández PombarPabloGraduado en QuímicaLista de espera
Freiría MartínezLuisGraduado en BioloxíaDenegadaDocumentación Pendente: Acreditación B1 idioma estranxeiro
García FernándezMiguelGraduado en FísicaLista de espera
Garrido NúñezTomásLicenciado en Ciencias QuímicasLista de espera
Gómez FernándezSandraEnxeñeiro Técnico Industrial. Especialidade en Química IndustrialDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade
Gómez PrietoNoemiGraduado en BioloxíaLista de espera
González GamalloRaquelEnxeñeiro de TelecomunicaciónLista de espera
González IglesiasAnaGraduado en BioloxíaLista de espera
González LagoMónicaGraduado en BioloxíaDenegadaDocumentación Pendente: Acreditación B1 idioma estranxeiro
González RejoNoeliaGraduado en BioloxíaLista de espera
González RodríguezJavier ManuelGraduado en QuímicaDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Gutiérrez ArnillasEstherLicenciado en Ciencias do MarDenegadaAcreditación B1 idioma extranxeiro non é válido.
Hermida TestaPabloLicenciado en Ciencias do MarMatriculadoDocumentación Pendente: Acreditación B1 idioma estranxeiro
Igea FernándezAnaLicenciado en BioloxíaMatriculado
Jiménez BlancoAlejandroGraduado en Enxeñaría Química DenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Lagares TenaLauraLicenciado en BioloxíaMatriculado
Lago MartínezPilarLicenciado en Administración e Dirección de EmpresasDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade
Liñares DomínguezIsmaelGraduado en QuímicaLista de espera
López MosqueraIsidroLicenciado en QuímicaLista de espera
López da CostaNoeliaGraduado en QuímicaMatriculado
Losa AdamsElisabethLicenciado en Ciencias do MarDenegadaAcreditación B1 idioma extranxeiro non é válido
Mallou CoutoOlgaGraduado en TurismoDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade
Marinas SantosJaimeGraduado en FísicaLista de espera
Mariño CrespoÓscarLicenciado en BioloxíaLista de espera
Mariño PérezYavanna MaríaLicenciado en Ciencias BiolóxicasDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Martínez CarreñoNataliaLicenciado en Ciencias do MarLista de espera
Meijomil ValbuenaSandraGraduado en BioloxíaLista de espera
Meroño MartínezElenaGraduado en BioloxíaLista de espera
Mohamed FalcónKais JacobLicenciado en Ciencias do MarAdmitido definitivo
Mondelo MacíaPaulaGraduado en QuímicaLista de espera
Nogueiras RodríguezMarcosEnxeñeiro IndustrialDenegadaAcreditación B1 idioma extranxeiro non é válido
Otero MiguénsAlbertoEnxeñeiro Naval e OceánicoLista de espera
Pastor PiñeiroIagoGraduado en BioloxíaDenegadaDocumentación Pendente: Acreditación B1 idioma estranxeiro
Penado GonzálezMiriamEnxeñeiro de MinasLista de espera
Pérez LópezAndrésGraduado en QuímicaDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Pérez RodríguezAntón DavidLicenciado en Ciencias BiolóxicasDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Piñeiro RodríguezSilviaGraduado en BioloxíaLista de espera
Quintas RuizAnaGraduado en BioloxíaAdmitido definitivo
Ramos MartínBlancaEnxeñeiro de MinasDenegadaDocumentación Pendente: Acreditación B1 idioma estranxeiro. Precisamos a relación de materias superadas no Erasmus.
Rapallo Diaz-UreñaSusanaLicenciado en FarmaciaLista de espera
Rey AiraMartaGraduado en Ciencia e Tecnoloxía dos AlimentosLista de espera
Rey RomayTamaraGraduado en FísicaLista de espera
Rodriguez AlvarezGemmaDiplomado en EnfermaríaDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade
Rodríguez ÁlvarezRubénLicenciado en BioloxíaDenegadaDocumentación Pendente: Acreditación B1 idioma estranxeiro
Rodríguez GonzálezRoiGraduado en BioloxíaMatriculado
Rodríguez GrasLeandro ManuelLicenciado en VeterinariaLista de espera
rodriguez izquierdopatriciaLicenciado en BioloxíaLista de espera
Rodríguez MoreiraAlbertoGraduado en BioloxíaLista de espera
Rodríguez OteroPalomaGraduado en Ciencias AmbientaisMatriculado
Rodríguez VieitesDiegoLicenciado en BioloxíaMatriculado
Rodríguez Varela Rodríguez VarelaJeniferGraduado en QuímicaDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Román FreijeiroClaudiaGraduado en Enxeñaría en Química Industrial Lista de espera
Rosendo LamasSofíaGraduado en BioloxíaMatriculado
Saiz RubioRuthLicenciado en Ciencias AmbientaisAdmitido definitivo
Salgado PenizaPabloGraduado en Ciencias do MarLista de espera
Sanchez MataArabella GuvendolinaLicenciado en BioloxíaLista de espera
Santos RodriguezJulia AldaraLicenciado en BioloxíaLista de espera
Sanz Saint-GérémieHélèneEnxeñeiro Técnico IndustrialDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade
Seijo RodríguezAnaLicenciado en BioloxíaLista de espera
Sobrado TorresLauraGraduado en Enxeñaría en Química Industrial Matriculado
Somoza GonzálezPilarEnxeñeiro IndustrialLista de espera
Souto SalgadoLucíaGraduado en BioloxíaLista de espera
Suárez GarcíaAndrésEnxeñeiro IndustrialLista de espera
Terradillos ToroElenaGraduado en BioloxíaLista de espera
Valverde RuibalNahúmEnxeñeiro QuímicoLista de espera
Vázquez CamiñoDanielGraduado en Enxeñaría ForestalDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade
Vázquez FernándezNuriaGraduado en Ciencias AmbientaisDenegadaDocumentación Pendente: Título, Certificación académica con nota media base 10, Acreditación B1 idioma estranxeiro
Vázquez SánchezIsaacLicenciado en Ciencias QuímicasLista de espera
Vázquez SuárezAna BelénEnxeñeiro de MinasLista de espera
Veiga María JesúsGraduado en QuímicaLista de espera
Veiro SuárezSabelaEnxeñeiro QuímicoLista de espera
Vicente LizAndréGraduado en BioloxíaLista de espera
Vicente SalcidosSaraLicenciado en BioloxíaMatriculado
Zapatero CarreiroJaimeGraduado en Enxeñaría en Química Industrial Matriculado
Volver