Secretaría Uvigo - Listaxe de alumnado preinscrito por máster

Listaxe de alumnado preinscrito por máster (alumnos por master)

V02M066V01 - Máster Universitario en Profesorado en Educación Secundaria Obrigatoria, Bacharelato, Formación Profesional e Ensino de Idiomas. Especialidade: Ciencias Experimentais. Bioloxía, Xeoloxía, Física e Química
ApelidosNomeAccesoEstadoObservacións
Aldao CoresSabrinaLicenciado en Ciencias AmbientaisLista de espera
Alfonso SampedroJavierGraduado en BioloxíaMatriculado
Alonso MuñozDanielLicenciado en BioloxíaLista de esperaFalta xustificante de inscrición asinado.
Alonso RiveroAzucenaGraduado en BioloxíaDenegadaAcreditación B1 idioma estranxeiro.
Argibay ComesañaMiguel ÁngelEnxeñeiro IndustrialDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidade.
Argüeso AlejandroPabloGraduado en FísicaLista de espera
Barja FernándezSilviaLicenciado en BioloxíaMatriculado
Besada RomeroBegoñaGraduado en QuímicaLista de esperaFalta certificación académica oficial e xustificante de inscrición asinado.
Boente CarreraDulce MiriamLicenciado en BioloxíaLista de espera
Caeiro AguadoManuelGraduado en BioloxíaDenegadaFolla de inscrición asinada, título, certificación académica e acreditación B1 de idioma estranxeiro.
Cal DelgadoLauraLicenciado en Ciencias do MarMatriculado
Calero BlancoBelénLicenciado en Ciencias do MarMatriculado
Camesella GonzálezAlba MaríaGraduado en BioloxíaDenegadaXustificante de inscrición asinado, acreditación B1 de idioma estranxeiro.
capelo inésLicenciado en FarmaciaDenegadaFolla de inscrición asinada, título, certificación académica e acreditación B1 de idioma estranxeiro.
Casal MosqueraTamaraLicenciado en BioloxíaLista de espera
Castro CambaRicardoGraduado en BioloxíaDenegadaFolla de inscrición asinada, título, certificación académica e acreditación B1 de idioma estranxeiro.
Castro MoránÓscarLicenciado en BioloxíaLista de espera
Castro OteroEmilioLicenciado en FísicaDenegadaAcreditación B1 de idioma estranxeiro.
Cid FernándezSheilaGraduado en BioloxíaLista de espera
Corchero MoraisRaquelGraduado en Enxeñaría Química Matriculado
Costas GilAitanaLicenciado en BioloxíaLista de esperaFolla de inscrición asinada.
Curra FeijoóNatánGraduado en Ciencias do MarMatriculado
Darriba EstévezMartaLicenciado en Ciencias do MarMatriculado
Doejo PazJesúsLicenciado en QuímicaAnuladaRenunciou a matrícula. 31/08/2017.
Fariña RosalesAdelina de los ÁngelesGraduado en Ciencias do MarLista de esperaFolla de inscrición asinada.
Fernández FernándezÁngel ManuelGraduado en QuímicaDenegadaAcreditación B1 de idioma estranxeiro.
Fernández GagoRaquelLicenciado en Ciencias do MarLista de espera
Fernández LeivasMaría IsabelLicenciado en QuímicaLista de espera
Ferrero RefojosRaúlLicenciado en QuímicaLista de espera
Ferro BorrajoPaulaLicenciado en Ciencias do MarLista de espera
Freire PérezIriaGraduado en BioloxíaLista de espera
García OzoresLaraGraduado en BioloxíaMatriculado
Gegunde DíazAlbaGraduado en BioloxíaDenegadaFolla de inscrición asinada, título, certificación académica e acreditación B1 de idioma estranxeiro.
Gil GonzálezMartaLicenciado en Ciencias do MarLista de espera
González GuitiánVíctorLicenciado en Ciencias do MarLista de espera
González IglesiasAnaGraduado en BioloxíaLista de espera
González PérezMaría JoséLicenciado en BioloxíaDenegadaFolla de inscrición asinada, título, certificación académica e acreditación B1 de idioma estranxeiro.
Guerrero FeijóoElisaLicenciado en Ciencias do MarMatriculado
Gutiérrez ArnillasEstherLicenciado en Ciencias do MarAnulada
Hermida CarreraCarmenLicenciado en BioloxíaLista de espera
Iglesias GonzálezYaizaLicenciado en BioloxíaMatriculado
Jiménez SoriaAresLicenciado en BioloxíaMatriculado
Larrán GilMaría del PilarGraduado en Enxeñaría ForestalMatriculado
lorenzo matosilviaGraduado en FisioterapiaMatriculado
Lozano MiloEvaGraduado en BioloxíaDenegadaAcreditación B1 de idioma estranxeiro.
Mariño PérezYavanna MaríaLicenciado en BioloxíaLista de espera acreditación B1 de idioma estranxeiro.
Martinez FernandezDavidEnxeñeiro QuímicoLista de espera
Martinez SuárezEmmaGraduado en BioloxíaLista de esperaFolla de inscrición asinada.
Mejuto GonzálezMartaGraduado en BioloxíaLista de esperaFolla de inscrición asinada.
Mohamed FalcónKais JacobLicenciado en Ciencias do MarRenuncia a matrícula
Mora Israel AlexanderEstudos realizados no estranxeiroDenegadaA titulación indicada non permite o acceso a esta especialidde.
Pascual de PedroJorgeLicenciado en Ciencias do MarMatriculado
Paz RodalMiguelGraduado en BioloxíaLista de espera
Pereiro GonzálezMiriamGraduado en VeterinariaDenegadaFolla de inscrición asinada, título, certificación académica e acreditación B1 de idioma estranxeiro.
Pérez ÁlvarezHelenaGraduado en Enxeñaría Química Lista de espera
Pérez FernándezIagoGraduado en Ciencias do MarLista de espera
Pousada FonsecaÁlvaro BenitoGraduado en FarmaciaLista de espera
Presas MatoIsabelGraduado en BioloxíaLista de esperaFolla de inscrición asinada.
Quinteiro GonzálezElenaGraduado en QuímicaDenegadaFolla de inscrición asinada, título, acreditación B1 de idioma estranxeiro.
Rapallo Diaz-UreñaSusanaLicenciado en FarmaciaLista de espera
Rodríguez ÁlvarezRubénLicenciado en BioloxíaLista de espera
rodríguez hermidaroiEnxeñeiro QuímicoLista de espera
Rodriguez HermidaSandraGraduado en BioloxíaLista de espera
rodriguez palmeiroiagoEnxeñeiro QuímicoLista de espera
Rodríguez RomeroMónicaLicenciado en BioloxíaMatriculado
Rodríguez González GonzálezBlancaGraduado en BioloxíaRenuncia voluntaria
Rolo ComesañaAndreaLicenciado en Ciencias AmbientaisMatriculado
Sa ArnalBrenda Alexandra deGraduado en Ciencias AmbientaisDenegadaFolla de inscrición asinada, acreditación B1 de idioma estranxeiro.
Santos LópezArtai AntónGraduado en BioloxíaMatriculado
Seoane CuquejoRaquelGraduado en BioloxíaRenuncia a matrícula
Simón OteroIriaGraduado en Ciencias do MarMatriculado
Terradillos ToroElenaGraduado en BioloxíaLista de espera
Torrado QuintelaAlejandroLicenciado en FísicaLista de espera
Trabazo SobrinoRaúlLicenciado en Ciencias FísicasLista de espera
Troncoso RecioRicardoEnxeñeiro QuímicoLista de espera
Vázquez CrespoLauraGraduado en VeterinariaLista de espera
Vázquez LópezEvaGraduado en QuímicaLista de espera
Vidal GarcíaAlejandroGraduado en BioloxíaLista de espera
Vilas EspañolAna MaríaLicenciado en BioloxíaMatriculado
Villanueva GonzálezIsabelLicenciado en BioloxíaLista de espera
Villar ComesañaIriaLicenciado en Ciencias AmbientaisRenuncia a matrícula
Villar MartínezCatuxaGraduado en BioloxíaMatriculado
Zuasti GuerreroFatimaLicenciado en VeterinariaLista de espera
Volver