Secretaría Uvigo - Listaxe de alumnado preinscrito por máster

Listaxe de alumnado preinscrito por máster (alumnos por master)

V08M042V01 - Máster Universitario en Menores en Situación de Desprotección e Conflito Social
ApelidosNomeAccesoEstadoObservacións
Ageitos PereiraMaríaGraduado en Educación PrimariaLista de espera
Alamilla FeblesRoselynEstudos realizados no estranxeiroDenegada
Alfaya QuinteiroEvaGraduado en Relacións Laborais e Recursos HumanosDenegadaNo presenta título acceso
Alonso AraújoMónicaGraduado en Educación InfantilMatriculado
Alonso GonzálezLauraGraduado en Traballo SocialDenegadaNo presenta título de acceso
Alonso RodríguezLauraGraduado en Educación SocialLista de espera
Álvarez ManganaLorenaGraduado en Educación SocialDenegadaNo aportar documentación.
Álvarez OteroMaría LourdesGraduado en PsicoloxíaMatriculado
Andrade VallejoYuliet CaterineLicenciado en DereitoLista de espera
Andújar RogelDoloresGraduado en Educación SocialDenegadaNo presenta documentación
Aulet SuárezMaríaGraduado en Mestre Educación Primaria Matriculado
Balseiro KoolmanLucíaGraduado en Educación PrimariaDenegadaNo presenta DNI y CV
Barral RodríguezBeatriz MariaGraduado en Educación SocialMatriculado
Barros RegueraLauraGraduado en Traballo SocialMatriculado
Barros RodríguezBarbaráEstudos realizados no estranxeiroLista de espera
Caballo RedondoAnnaGraduado en Traballo SocialMatriculado
Cagiao ÁlvarezMartaMestre-Especialidade en Educación PrimariaMatriculado
Chapanta PérezSylvia JeannetteEstudos realizados no estranxeiroMatriculado
Colmán IglesiasCamila LorenaGraduado en Educación PrimariaMatriculado
Espada FernándezAidaGraduado en Educación PrimariaMatriculado
Estraviz VázquezSaraGraduado en Traballo Social Matriculado
fernandez dopazoMª del CarmenGraduado en Traballo SocialDenegadaNo presenta CV
Fernández FernándezMaríaGraduado en Educación InfantilMatriculado
Fuente ParradoDavidGraduado en Educación SocialDenegada
Galván FernándezLucíaMestre-Especialidade en Educación PrimariaRenuncia a matrícula
gil coboLorenaGraduado en Educación SocialDenegadaNo aportar documentación.
Giráldez MartínezElenaGraduado en Educación SocialLista de espera
Gómez VillarSaraiGraduado en Traballo SocialLista de espera
Gonçalves DiasFabianaGraduado en Educación InfantilDenegadaNo presenta DNI y CV
Hernandez AngostoNoeliaGraduado en PedagoxíaDenegadaNo presenta documentación
Leirós JiménezAnaGraduado en Educación InfantilMatriculado
Lemos AbrilNerea GracielaGraduado en Educación SocialLista de espera
López BóvedaPaula SabelaGraduado en Educación InfantilDenegadaNo aportar documentación.
López EnríquezNereaGraduado en Educación SocialAnulada
López GonzálezMiriamGraduado en Mestre en Educación Infantil Matriculado
López OteroPaulaGraduado en Educación PrimariaLista de espera
López RodríguezSandraGraduado en Educación SocialMatriculado
Lorenzo PiñeiroAlbaGraduado en TurismoLista de espera
Martínez LópezMaría del CarmenLicenciado en PedagoxíaMatriculado
Martínez PresaJoanaGraduado en Educación InfantilMatriculado
Monteagudo DomínguezNereaGraduado en Relacións Laborais e Recursos HumanosDenegadaNo aportar documentación.
Moreno CadillaMaría del CarmenMestre-Especialidade en Educación FísicaDenegadaNo aportar documentación.
Nogueira FernandezKevinGraduado en Traballo SocialLista de espera
pereiro perezjoanaMestre-Especialidade en Educación PrimariaLista de espera
Pérez BarrosSoniaGraduado en DereitoDenegadaNo presenta CV
Pérez GilMaría LuzLicenciado en DereitoMatriculado
Pérez PrietoSaraGraduado en PsicoloxíaDenegadaNo presenta documentación
Pérez ValcárcelCarmenGraduado en Educación PrimariaMatriculado
Prado ExpósitoLorenaDiplomado en Educación SocialMatriculado
Rascado BugalloMaría BegoñaLicenciado en PedagoxíaMatriculado
Regueira GonzálezAna MaríaMestre-Especialidade en Educación InfantilDenegadaNo presenta CV
Río SollaLucía delGraduado en Educación SocialLista de espera
Rodríguez ÁlvarezLauraGraduado en Educación InfantilLista de espera
Romero RosendoCristinaGraduado en Educación PrimariaMatriculado
sánchez vilariñoanaDiplomado en Traballo SocialDenegadaNo presenta documentación
Taboada Del CerroPatriciaGraduado en PedagoxíaLista de espera
Teijeira RiveiroRocíoGraduado en Educación SocialLista de espera
Teixeira NunesAlenuskaEstudos realizados no estranxeiroDenegadaNo aportar documentación.
Terleiro BreaPatriciaMestre-Especialidade en Educación PrimariaDenegadaNo aportar documentación.
Urzainqui RecariPaulaGraduado en Traballo SocialMatriculado
Viana GregorioLucíaDiplomado en Traballo SocialAnulada
Vilas FuentesAriadnaGraduado en Mestre en Educación Primaria Renuncia voluntaria
Volver