-Titorías, seguimento e correccións de exercicios de aula e proxectos persoais prácticos.
-Titorías e correccións de proxectos teóricos.
-Elección progresiva: ofrecerlle ao alumno a posibilidade de elixir diferentes opcións de traballo en función dos seus intereses, preferencias, capacidades, etc.
-Consideración do ritmo e metodoloxía de traballo persoal.
-Orientación crítica do traballo que se estea a realizar, respectando o desenvolvemento creativo persoal.
- Para unha mellor planificación dos contidos das titorías, o alumno indicará con antelación ó profesor os contidos e problemas a resolver nestas.
Tejo Veloso, Carlos
1º e 2º Cuadrimestre
Xoves: 12.30 a 15.00
16.00 a 18.30
Bandera Vera, Antonio
1º e 2º Cuadrimestre
Mércores: 16.30 a 19.30
Venres: 11.30 a 14.30
Dopico Castro, Marcos
1º e 2º Cuatrimestre
Luns: 16:00 /21:00 h.
Heyvaert, Anne
1º e 2º cuatrimestre.
Mércores 16:00 / 20:00 h.
Martínez de la Colina, Juan
1º e 2º cuatrimestre
Luns 17:30 / 20:30 h.
Urrutia Iturregui, Ignacio
1º e 2º cuatrimestre
Martes 10:30 a 14:30 h.
Seminarios
-Titorías, seguimento e correccións de exercicios de aula e proxectos persoais prácticos.
-Titorías e correccións de proxectos teóricos.
-Elección progresiva: ofrecerlle ao alumno a posibilidade de elixir diferentes opcións de traballo en función dos seus intereses, preferencias, capacidades, etc.
-Consideración do ritmo e metodoloxía de traballo persoal.
-Orientación crítica do traballo que se estea a realizar, respectando o desenvolvemento creativo persoal.
- Para unha mellor planificación dos contidos das titorías, o alumno indicará con antelación ó profesor os contidos e problemas a resolver nestas.
Tejo Veloso, Carlos
1º e 2º Cuadrimestre
Xoves: 12.30 a 15.00
16.00 a 18.30
Bandera Vera, Antonio
1º e 2º Cuadrimestre
Mércores: 16.30 a 19.30
Venres: 11.30 a 14.30
Dopico Castro, Marcos
1º e 2º Cuatrimestre
Luns: 16:00 /21:00 h.
Heyvaert, Anne
1º e 2º cuatrimestre.
Mércores 16:00 / 20:00 h.
Martínez de la Colina, Juan
1º e 2º cuatrimestre
Luns 17:30 / 20:30 h.
Urrutia Iturregui, Ignacio
1º e 2º cuatrimestre
Martes 10:30 a 14:30 h.
Saídas de estudo/prácticas de campo
-Titorías, seguimento e correccións de exercicios de aula e proxectos persoais prácticos.
-Titorías e correccións de proxectos teóricos.
-Elección progresiva: ofrecerlle ao alumno a posibilidade de elixir diferentes opcións de traballo en función dos seus intereses, preferencias, capacidades, etc.
-Consideración do ritmo e metodoloxía de traballo persoal.
-Orientación crítica do traballo que se estea a realizar, respectando o desenvolvemento creativo persoal.
- Para unha mellor planificación dos contidos das titorías, o alumno indicará con antelación ó profesor os contidos e problemas a resolver nestas.
Tejo Veloso, Carlos
1º e 2º Cuadrimestre
Xoves: 12.30 a 15.00
16.00 a 18.30
Bandera Vera, Antonio
1º e 2º Cuadrimestre
Mércores: 16.30 a 19.30
Venres: 11.30 a 14.30
Dopico Castro, Marcos
1º e 2º Cuatrimestre
Luns: 16:00 /21:00 h.
Heyvaert, Anne
1º e 2º cuatrimestre.
Mércores 16:00 / 20:00 h.
Martínez de la Colina, Juan
1º e 2º cuatrimestre
Luns 17:30 / 20:30 h.
Urrutia Iturregui, Ignacio
1º e 2º cuatrimestre
Martes 10:30 a 14:30 h.
Prácticas de laboratorio
-Titorías, seguimento e correccións de exercicios de aula e proxectos persoais prácticos.
-Titorías e correccións de proxectos teóricos.
-Elección progresiva: ofrecerlle ao alumno a posibilidade de elixir diferentes opcións de traballo en función dos seus intereses, preferencias, capacidades, etc.
-Consideración do ritmo e metodoloxía de traballo persoal.
-Orientación crítica do traballo que se estea a realizar, respectando o desenvolvemento creativo persoal.
- Para unha mellor planificación dos contidos das titorías, o alumno indicará con antelación ó profesor os contidos e problemas a resolver nestas.
Tejo Veloso, Carlos
1º e 2º Cuadrimestre
Xoves: 12.30 a 15.00
16.00 a 18.30
Bandera Vera, Antonio
1º e 2º Cuadrimestre
Mércores: 16.30 a 19.30
Venres: 11.30 a 14.30
Dopico Castro, Marcos
1º e 2º Cuatrimestre
Luns: 16:00 /21:00 h.
Heyvaert, Anne
1º e 2º cuatrimestre.
Mércores 16:00 / 20:00 h.
Martínez de la Colina, Juan
1º e 2º cuatrimestre
Luns 17:30 / 20:30 h.
Urrutia Iturregui, Ignacio
1º e 2º cuatrimestre
Martes 10:30 a 14:30 h.
Probas
Descrición
Resolución de problemas e/ou exercicios
-Titorías, seguimento e correccións de exercicios de aula e proxectos persoais prácticos.
-Titorías e correccións de proxectos teóricos.
-Elección progresiva: ofrecerlle ao alumno a posibilidade de elixir diferentes opcións de traballo en función dos seus intereses, preferencias, capacidades, etc.
-Consideración do ritmo e metodoloxía de traballo persoal.
-Orientación crítica do traballo que se estea a realizar, respectando o desenvolvemento creativo persoal.
- Para unha mellor planificación dos contidos das titorías, o alumno indicará con antelación ó profesor os contidos e problemas a resolver nestas.
Tejo Veloso, Carlos
1º e 2º Cuadrimestre
Xoves: 12.30 a 15.00
16.00 a 18.30
Bandera Vera, Antonio
1º e 2º Cuadrimestre
Mércores: 16.30 a 19.30
Venres: 11.30 a 14.30
Dopico Castro, Marcos
1º e 2º Cuatrimestre
Luns: 16:00 /21:00 h.
Heyvaert, Anne
1º e 2º cuatrimestre.
Mércores 16:00 / 20:00 h.
Martínez de la Colina, Juan
1º e 2º cuatrimestre
Luns 17:30 / 20:30 h.
Urrutia Iturregui, Ignacio
1º e 2º cuatrimestre
Martes 10:30 a 14:30 h.
Probas de tipo test
-Titorías, seguimento e correccións de exercicios de aula e proxectos persoais prácticos.
-Titorías e correccións de proxectos teóricos.
-Elección progresiva: ofrecerlle ao alumno a posibilidade de elixir diferentes opcións de traballo en función dos seus intereses, preferencias, capacidades, etc.
-Consideración do ritmo e metodoloxía de traballo persoal.
-Orientación crítica do traballo que se estea a realizar, respectando o desenvolvemento creativo persoal.
- Para unha mellor planificación dos contidos das titorías, o alumno indicará con antelación ó profesor os contidos e problemas a resolver nestas.
Tejo Veloso, Carlos
1º e 2º Cuadrimestre
Xoves: 12.30 a 15.00
16.00 a 18.30
Bandera Vera, Antonio
1º e 2º Cuadrimestre
Mércores: 16.30 a 19.30
Venres: 11.30 a 14.30
Dopico Castro, Marcos
1º e 2º Cuatrimestre
Luns: 16:00 /21:00 h.
Heyvaert, Anne
1º e 2º cuatrimestre.
Mércores 16:00 / 20:00 h.
Martínez de la Colina, Juan
1º e 2º cuatrimestre
Luns 17:30 / 20:30 h.
Urrutia Iturregui, Ignacio
1º e 2º cuatrimestre
Martes 10:30 a 14:30 h.
Universidade de Vigo
|
Reitoría |
Campus Universitario |
C.P. 36.310 Vigo (Pontevedra) |
España |
Tlf: +34 986 812 000